| Het Type van tijdkaart | Wekelijks |
|---|---|
| Reserveaccu | Facultatief |
| Tijdnauwkeurigheid | ±3s per week |
| Talen | Italiaans/Spaans/Engels /Korean/Turks/Japanner/enz. |
| LCD Vertoning | JA |
| Reserveaccu | Facultatief |
|---|---|
| Tijdnauwkeurigheid | ±3s per week |
| LCD Vertoning | JA |
| De Temperatuur van de verrichtingsverrichting | 0~40℃ |
| Verrichtingsvochtigheid | 40%~80% |
| Kloknauwkeurigheid | Maandelijkse Seconde van Accurancy ±15 |
|---|---|
| Reserveaccu | Facultatief |
| Druksysteem | Dot-matrix Afdruk |
| LCD vertoning | JA |
| De Temperatuur van de verrichtingsverrichting | -5℃~+45℃ |
| D.S.T | Ja |
|---|---|
| WIFI | Facultatief |
| Grootte | 175mm W x 140mm D x 180mm H |
| Drukformate | 5 lijndruk met één documentingang |
| ModelNumber | AP50 |
| D.S.T | Steun |
|---|---|
| WiFi | Facultatief |
| Grootte | 175mm W x 140mm D x 180mm H |
| Drukformate | 5 lijndruk met één documentingang |
| Productnaam | Digitaal Tijdregistreertoestel |
| D.S.T | ja |
|---|---|
| WIFI | facultatief |
| Grootte | 175mm W x 140mm D x 180mm H |
| Drukformate | 5 lijndruk met één documentingang |
| ModelNumber | AP50 |