| Resolutie | 1920 x 1080 |
|---|---|
| Speciale Eigenschappen | De tijd & de Opkomst, maken/Weerbestendig waterdicht |
| Wiegand | Wiegand26 input-output |
| Toepassing | Binnen, Openlucht |
| Mededeling | USB-Lijn, USB Pen Driver |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Mededeling | Wiegand in &out /USB/RS232/RS485 |
| Verifieer Wijze | RFID-kaart (QR-code) |
| Streepjescodetype | QR, Ééndimensionale code |
| Lezingsafstand (Kaart) | 3~6cm |
| Mededeling | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
|---|---|
| Verifieer wijze | RFID-Kaart |
| Streepjescodetype | QR, Ééndimensionale code |
| Lezingsafstand (Kaart) | 3~6cm |
| Puntnaam | QR Codelezer Access Control |
| Mededeling | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
|---|---|
| Verifieer Wijze | RFID-Kaart |
| Antenne | 7dbi cirkelantenne |
| Het werk Frequentie | ISM 902 928MHz en ISM 865-868MHz |
| puntnaam | UHFrfidlezer over lange afstand |
| Mededeling | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
|---|---|
| Verifieer Wijze | RFID-Kaart |
| Antenne | 7dbi cirkelantenne |
| Het werk Frequentie | ISM 902 928MHz en ISM 865-868MHz |
| puntnaam | UHFrfidlezer over lange afstand |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Mededeling | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
| Verifieer wijze | RFID-Kaart |
| Antenne | 7dbi cirkelantenne |
| Het werk frequentie | ISM 902 928MHz en ISM 865-868MHz |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Mededeling | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
| verificatie modus | RFID-Kaart |
| Antenne | 7dbi cirkelantenne |
| Het werk frequentie | ISM 902 928MHz en ISM 865-868MHz |
| Mededeling | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
|---|---|
| verificatie modus | RFID-Kaart |
| Antenne | 7dbi cirkelantenne |
| Het werk frequentie | ISM 902 928MHz en ISM 865-868MHz |
| Puntnaam | UHFrfidlezer over lange afstand |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Mededeling | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
| verificatie modus | RFID-Kaart |
| Antenne | 7dbi cirkelantenne |
| Het werk frequentie | ISM 902 928MHz en ISM 865-868MHz |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Mededeling | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
| Verifieer wijze | RFID-Kaart |
| Antenne | 7dbi cirkelantenne |
| Het werk frequentie | ISM 902 928MHz en ISM 865-868MHz |