| Materiaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Open manier | Mobiele toepassing +Fingerprint + Wachtwoord + Kaart + Sleutel |
| Vingerafdrukcapaciteit | 100 |
| Vingerafdruksensor | capacitief |
| Tuya App | steuniphone en Android-telefoon |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Open Manier | Mobiele toepassing +Fingerprint + Wachtwoord + Kaart + Sleutel |
| Vingerafdrukcapaciteit | 100 |
| Tuya App | steuniphone en Android-telefoon |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Open Manier | Mobiele toepassing +Fingerprint + Wachtwoord + Kaart + Sleutel |
| Vingerafdrukcapaciteit | 100 |
| Tuya App | steuniphone en Android-telefoon |
| Productnaam | Van de het Slotaanraking van de vingerafdrukdeur van het Wachtwoordkeyless het Slimme Digitale Toets |
|---|---|
| Deurtype | Glasdeur, Houten deur, Staaldeur, Roestvrij staaldeur, Aluminium |
| Tuya APP | IOS, Android |
| Open manier | Mobiele toepassing +Fingerprint + Wachtwoord + Kaart + Sleutel |
| Geschikte Deurdikte | 4pcs de batterij van aa 1.5V, USB die haven laden voor noodsituatie |
| Het openen van Methode | gezicht, vingerafdruk, wachtwoord, kaart, app, sleutel |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| APP | Tuya Wifi |
| Batterij | 5000mAh navulbare lithiumbatterij |
| De Grootte van het slotlichaam | 24*240mm |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Open manier | Mobiele toepassing +Fingerprint + Wachtwoord + Kaart + Sleutel |
| Vingerafdrukcapaciteit | 100 |
| Vingerafdruksensor | capacitief |
| Tuya App | steuniphone en Android-telefoon |
| Het openen van Methode | gezicht, vingerafdruk, wachtwoord, kaart, app, sleutel |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| APP | Tuya Wifi |
| Batterij | 5000mAh navulbare lithiumbatterij |
| De Grootte van het slotlichaam | 24*240mm |
| Het openen van Methode | vingerafdruk, wachtwoord, kaart, app, sleutel |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| APP | Tuya Wifi |
| Mechanische Sleutel | Steun |
| Afmetingen | 16.8*3.4cm |
| Het openen van Methode | vingerafdruk, wachtwoord, kaart, app, sleutel |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| APP | Tuya Wifi |
| Mechanische Sleutel | steun |
| Afmetingen | 16.8*3.4cm |
| Productnaam | Waterdicht de VingerafdrukToegangsbeheer van Rfid van het Metaaltoetsenbord met Tuya App |
|---|---|
| Vingerafdrukcapaciteit | 300 |
| Toegang Contr | De Output van het slotrelais/Alarmoutput/Uitgangsknoop/Deursensor |
| Communicat | Wiegand BINNEN |
| Het werk Wijze | standalone |