| vertoning | 5 duim Capacitief LCD touch screen |
|---|---|
| Verifieer wijze | Gezicht, RFID-Kaart, Wachtwoord |
| Resolutie | 1280*720 |
| Camera | 2M Pixel Colorful WDR+2M Infrared Camera |
| Mededeling | TCP/IP, Ethernet (Landline), USB |
| vertoning | 5 duimips Touch screen |
|---|---|
| Verifieer wijze | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | Standard 5000, facultatieve 20000 |
| Verslagcapaciteit | 1000,000 |
| Mededeling | USB, RS485, TCP/IP, u-Schijf, (Facultatieve) WFII |
| vertoning | 5 duimips Touch screen |
|---|---|
| Verifieer wijze | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | Standard 5000, facultatieve 20000 |
| Verslagcapaciteit | 1000,000 |
| Mededeling | USB, RS485, TCP/IP, u-Schijf, (Facultatieve) WFII |
| Gegevensopslag | Wolk, plaatselijk in Machine of PC |
|---|---|
| Systeem | Linux |
| Gezichtscapaciteit | 50.000 |
| Logboekencapaciteit | 500.000 |
| Vertoningsgrootte | 5“ HD-touch screen |
| Gezichtscapaciteit | 10.000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 10,0000 |
| Transacties | 1.000.000 |
| Vertoningsgrootte | het scherm van de 5 duimkleur |
| Mededeling | TCP/IP/WiFi/Wiegand Input/Output |
| Gebruikerscapaciteit | 50.000 |
|---|---|
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Vertoningsgrootte | 8 duimips touch screen |
| Kaartsteun | (Facultatief) IC/ID/ |
| Erkenning DistanceDistance | 0.5m2.5m |
| Resolutie | 800*480 |
|---|---|
| Systeem | Linux |
| Gebruikerscapaciteit | 10.000 |
| Verslagcapaciteit | 1.000.000 |
| Vertoningsgrootte | 4,3 duimlcd Touch screen |
| Gebruikerscapaciteit | 50.000 |
|---|---|
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Vertoningsgrootte | 5 duimips Touch screen |
| Kaartsteun | (Facultatief) IC/ID/ |
| Erkenning DistanceDistance | 0.52.5m |
| Gebruikerscapaciteit | 50.000 |
|---|---|
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Vertoningsgrootte | 4,3 Duimips Touch screen |
| Kaartsteun | IC/ID |
| Erkenning DistanceDistance | 0.52.5m |
| Gezichtscapaciteit | 5.000 |
|---|---|
| Transacties | 500.000 |
| Vingerafdrukcapaciteit | 10.000 |
| Camera | Dubbele Camera's 2M de Kleur van Pixel HD; 2M infrarode camera |
| Vertoningsgrootte | 5-duim HD IPS Touch screen |