| Het openen van Methode | gezicht, vingerafdruk, wachtwoord, kaart, app, sleutel |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| APP | Tuya Wifi |
| Batterij | 5000mAh navulbare lithiumbatterij |
| De Grootte van het slotlichaam | 24*240mm |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Open manier | Mobiele APP/Password/Fingerprint/Key/Card |
| Vingerafdrukcapaciteit | 100 |
| Vingerafdruksensor | Capacitieve sensor |
| Tuya App | steunios en Android-Systeem |
| Het openen van Methode | gezicht, vingerafdruk, wachtwoord, kaart, app, sleutel |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| APP | Tuya Wifi |
| Batterij | 5000mAh navulbare lithiumbatterij |
| De Grootte van het slotlichaam | 24*240mm |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Open Manier | Mobiele toepassing +Fingerprint + Wachtwoord + Kaart + Sleutel |
| Vingerafdrukcapaciteit | 100 |
| Tuya App | steuniphone en Android-telefoon |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Open Manier | Mobiele toepassing +Fingerprint + Wachtwoord + Kaart + Sleutel |
| Vingerafdrukcapaciteit | 100 |
| Tuya App | steuniphone en Android-telefoon |
| Vertoning | Het Touche screen van de 4,3 Duimvertoning |
|---|---|
| Verifieer Wijze | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | Standard 5000, facultatieve 50000 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Mededeling | USB, RS485, TCP/IP, u-Schijf, (Facultatieve) WFII |