| Streepjescodetype | QR-code/Streepjescode |
|---|---|
| Het decoderen Wijze | Beeld het decoderen |
| Kaarttype | EM /IC-Kaart |
| Lezingsafstand (Kaart) | 3~6cm |
| Lezingseigenschap | Zelfinductie, pieperwenk |
| Streepjescodetype | QR-code/Streepjescode |
|---|---|
| Het decoderen Wijze | Beeld het decoderen |
| Kaarttype | EM /IC-Kaart |
| Lezingsafstand (Kaart) | 3~6cm |
| Lezingseigenschap | Zelfinductie, pieperwenk |
| Streepjescodetype | QR-code/Streepjescode |
|---|---|
| Het decoderen Wijze | Beeld het decoderen |
| Kaarttype | EM /IC-Kaart |
| Lezingsafstand (Kaart) | 3~6cm |
| Lezingseigenschap | Zelfinductie, pieperwenk |
| Modelnummer | TM1000 |
|---|---|
| Verslagcapaciteit | 200.000 |
| Gebruikerscapaciteit | 3.000 |
| Kaartcapaciteit | 3.000 |
| Mededeling | USB |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Mededeling | Wiegand in &out /USB/RS232/RS485 |
| Verifieer Wijze | RFID-kaart (QR-code) |
| Streepjescodetype | QR, Ééndimensionale code |
| Lezingsafstand (Kaart) | 3~6cm |