| Identificatiemodus | Gezicht/Wachtwoord en Combinatie |
|---|---|
| Het scherm | 4,3-duim Touch screen |
| OS | Linux-Systeem |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 5.000 |
| Record capaciteit | 500.000 |
| Gezichtscapaciteit | 1.000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 5.000 |
| Transacties | 1.000.000 |
| Vertoningsgrootte | de Kleur LCD van 2,8 duimtft |
| Mededeling | TCP/IP/WiFi/Wiegand Input/Output |
| Specicaleigenschap | IP65/67 waterdicht |
|---|---|
| Mededeling | TCP/IP, Wifi, USB-Bestuurder |
| Vertoning | 5 duimhd Touch screen |
| Verifieer wijze | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Voltage/stroom | 12V 1A-5A |
| Vertoning | het de kleurenscherm van 2,8 duimtft |
|---|---|
| Software | vrij |
| Gezichtscapaciteit | 1000 |
| Vingerafdrukcapaciteit | 5000 |
| Kaartcapaciteit | 5000 |
| Type | De biometrische Machine van de Tijdopkomst met Kaartlezer |
|---|---|
| Biometrische meting | Gezichtserkenning/Vingerafdrukscanner |
| Vertoning | 4 duimtouch screen |
| Mededeling | TCP/IP, USB, WIFI |
| Garantie | Één Jaar Garantie |
| ModelName | Gezichtserkenning GPS die Wacht Tour System volgen |
|---|---|
| Waterdicht Niveau | Ip-67 |
| RFID Frenquency | NFC etiketteert 13,56 Mhz |
| Mededeling | 2G, 4G, WIFI, realtime upload |
| Resolutie | 480*800 |
| Cpu | 1.2G Dual Core-WAPEN schors-A7 |
|---|---|
| NPU | 1.2T |
| Camera | De camera van de het Pixel hd kleur WDR van SONY 200W, de Infrarode camera van 200W |
| vertoning | 8“ Capacitief LCD IPS touch screen |
| Identificatiestijl | Zichtbare Lichte Gezichtserkenning, SPELD, gezichts & SPELDcombinatie, ID/IC |
| Mededeling | TCP/IP, Wifi, USB-Bestuurder |
|---|---|
| vertoning | het Touche screen van 4,3 duimtft |
| Voltage/stroom | 12V 1A |
| Verifieer wijze | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Gebruikerscapaciteit | 10,000 |
| Identificatiestijl | Gezicht, SPELD, gezichts & SPELDcombinatie, RFID |
|---|---|
| Het scherm | 4,3-duim Elektronisch Capacitief Touch screen |
| Resolutie | 800*480P |
| Erkenning | Van het werknemersnaam en aantal erkenningen |
| Camera | 100W Infrared Camera; 100W infraroodcamera; 200W Pixel HD Colorful Camera 20 |
| Gebruikerscapaciteit | 50.000 |
|---|---|
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Vertoningsgrootte | 8 duimips touch screen |
| Kaartsteun | (Facultatief) IC/ID/ |
| Erkenning DistanceDistance | 0.5m2.5m |