| Het scherm | 5-duim IPS HD Touch screen |
|---|---|
| Identificatiewijze | 1: N, 1:1 |
| Identificatiesnelheid | ≦0.2s |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 5.000 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Type | De tijdopkomst van de gezichtserkenning |
|---|---|
| Record capaciteit | 500.000 |
| Weergave | 5 duimtouch screen |
| Gezichtscapaciteit | 5000 (50000 optioneel) |
| Fingerafdrukcapaciteit | 10000 (50000 optioneel) |
| Gezichtscapaciteit | 5.000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 5.000 |
| Kaartcapaciteit | 5,000 (facultatief) |
| Vertoning | Touch screen het Touche screen van 5 duimtft |
| Taal | Het Engels en steunoem |
| Model | HF2 |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android 13.0 |
| CPU | Unisoc T606 8-coe 1,6 GHz 12 nm |
| RAM | 4 GB |
| ROM | 64 GB |
| Productnaam | HF6 Draagbaar handheld Android-gezichtstijdregistratieapparaat |
|---|---|
| RAM&ROM | 4 GB RAM + 64 GB ROM (optioneel 6 + 128) |
| Schermgrootte | 5,0-inch high-definition hardscherm, resolutie (720*1280) HD |
| Simkaarttype | Dubbele Nano-simkaarten (4G-compatibel met alle netwerken) |
| Netwerkmodus | GSM, CDMA, WCDMA, EVDO, TD-SCDMA, TDD/FDD-LTE |
| Gezichtscapaciteit | 1K |
|---|---|
| Vingerafdruk/Kaart Pin Capacity | 5k |
| Verslagcapaciteit | 300K |
| Identificatiestijl | Gezicht, Vingerafdruk, Identiteitskaart, SPELD |
| Taal | Chinees/het Engels/het Spaans/Indonesiër/Thai/Arabisch |
| Verrichtingssysteem | Linux |
|---|---|
| Vertoning | 4,3-duim IPS het hoog-Definationscherm |
| Resolutie | 800X480 |
| De snelheid van de gezichtserkenning | ≦0.2s |
| Gezicht/Gebruikerscapaciteit | 10.000 |
| Verpakking Details | Doos |
|---|---|
| Levertijd | 3-7 dagen |
| Betalingscondities | D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 500/DAG |
| Plaats van herkomst | China |
| Identificatiestijl | Vingerafdruk, Gezicht, Identiteitskaart, SPELD |
|---|---|
| Het scherm | 2,8-duim TFT-het kleurenscherm |
| Identificatiesnelheid | ≦1.0s |
| Gezichtscapaciteit | 1.000 |
| Vingerafdruk/Kaart Pin Capacity | 5.000 |
| Vertoning | Het Touche screen van de 4,3 Duimvertoning |
|---|---|
| Verifieer Wijze | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | Standard 5000, facultatieve 50000 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Mededeling | USB, RS485, TCP/IP, u-Schijf, (Facultatieve) WFII |