| Camera | 200W pixel hd kleurencamera, de Infrarode camera van 100W |
|---|---|
| Vertoning | 4.3 " duim Capacitief LCD touch screen |
| Mededeling | TCP/IP, WIFI, USB |
| Leiden | LEIDEN Dubbel hoge machts infrarood licht |
| Resolutie | 800*480 |
| Het scherm | 5-duim HD 720P IPS Touch screen |
|---|---|
| Identificatiewijze | 4 in: Gezicht/Fingerprint/PIN/Card/combination |
| OS | Linux-Systeem |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 5.000 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Vertoning | 4,3 duimtouch screen |
|---|---|
| Camera | Dubbele Infrarode camera, Dubbele HD-camera |
| Gezichtscapaciteit | 1500 |
| Vingerafdruk/Kaart/Wachtwoord | 5000 |
| Mededeling | TCP/IP/USB Pen Drive |
| Productartikel | De prikklok van de Face&vingerafdruk |
|---|---|
| Vertoning | het Scherm van 4,3 duimtft |
| Verifieer wijze | Gezicht, Vingerafdruk, Kaart, Wachtwoord |
| Gebruikerscapaciteit | 5.000 |
| Vingerafdruk/Kaart/Wachtwoordcapaciteit | 5000 |
| Het scherm | 4,3 Duim, HD 272*480. Capacitief Touch screen |
|---|---|
| Systeem | Linux 3,10 |
| Gebruikerscapaciteit | 50.000 |
| Logboekencapaciteit | 500.000 |
| Vertoningsgrootte | 4,3 duimlcd Touch screen |
| Identificatiewijze | 1: N, 1:1 |
|---|---|
| Het scherm | 5-duim IPS Touch screen |
| Identificatiesnelheid | ≦0.2s |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 5.000 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Identificatiewijze | 1: N, 1:1 |
|---|---|
| Het scherm | 5-duim IPS Touch screen |
| Identificatiesnelheid | ≦0.2s |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 5.000 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Het scherm | 5-duim HD 720P IPS Touch screen |
|---|---|
| Identificatiewijze | Gezicht/Fingerprint/PIN/Card/combination |
| Speciale Eigenschappen | Motieopsporing, HD-Touch screen, de Kleurencamera van HD, Nachtvisie |
| Vingerafdrukcapaciteit | 10.000 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Gezichtscapaciteit | 1,0000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 1000,000 |
| Voeding | 12V |
| Vertoningsgrootte | 5 duimhd Touch screen |
| Toegangsbesturingsinterface | De Output van het slotrelais/Alarmoutput |
| Camera | 200W pixel hd kleurencamera, de Infrarode camera van 100W |
|---|---|
| Leiden | LEIDEN Dubbel hoge machts infrarood licht |
| Vertoning | 5 " duim Capacitief LCD touch screen |
| Resolutie | 854*480 |
| Mededeling | TCP/IP, WIFI, USB |