| Productnaam | GezichtsToegangsbeheermachine |
|---|---|
| Identificatiewijze | gezicht, wachtwoord, kaart, qr code |
| Gezichtscapaciteit | 5000 (facultatieve 20000) |
| Kaartcapaciteit | 5000 |
| Camera | 200W kleurrijk breed dynamisch bereik |
| Vertoning | 2,8-duim Capacitief LCD Touch screen |
|---|---|
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | 5.000 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Identificatiesnelheid | minder dan 0.2s |
| verificatie modus | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Vertoning | Het Touche screen van de 4,3 Duimvertoning |
|---|---|
| verificatie modus | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | Standard 5000 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Mededeling | USB, TCP/IP, u-Schijf, WFII |
| Vertoning | 4,3-duim Capacitief LCD Touch screen |
|---|---|
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | Standard 5.000 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Identificatiesnelheid | minder dan 0.2s |
| verificatie modus | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Gebruikerscapaciteit | 50.000 |
|---|---|
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Vertoningsgrootte | 8 duimips touch screen |
| Kaartsteun | (Facultatief) IC/ID/ |
| Erkenning DistanceDistance | 0.5m2.5m |
| CPU | MT6765 (G36), 8-core, 2,2 GHz |
|---|---|
| RAM&ROM | 4 GB RAM + 64 GB ROM (optioneel 6 + 128) |
| Schermgrootte | 5,0-inch high-definition hardscherm, resolutie (720*1280) HD |
| touchscreen | Capacitief scherm, Corning-glas van de vierde generatie, 5-punts aanraakbediening |
| Pixel | Voor 500WFF, achter 1300WAF |
| Gezichtscapaciteit | 1000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 300000 |
| Vingerafdrukcapaciteit | 5000 |
| Vertoningsgrootte | het Scherm LCD van de 2,8 duimhd TFT Kleur |
| Toegang Contr | De Output van het slotrelais/Alarmoutput/Uitgangsknoop/Deursensor |
| Gebruikerscapaciteit | 5.000 |
|---|---|
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Vertoningsgrootte | 8 duimips touch screen |
| Kaartsteun | (Facultatief) IC/ID/ |
| Erkenning DistanceDistance | 0.8m3m |
| Transacties | 300.000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 5.000 |
| Gezichtscapaciteit | 1.000 |
| Mededeling | TCP/IP/WiFi/Wiegand Input/Output |
| Vertoningsgrootte | de Kleur LCD van 2,8 duimtft |
| Productnaam | Het Controlemechanisme van de gezichtsdeur |
|---|---|
| Het scherm | 8 duimhd Touch screen |
| Identificatiemanier | Gezicht, wachtwoord, RFID-Kaart |
| Functie | Toegangsbeheer, tijdopkomst, temperatuur het testen |
| Taal | Engels/Spaans/Thais/Spaans/Italiaans/Turks/Arabisch etc. |