| Voeding | 12V |
|---|---|
| Antenne | 7dbi cirkelantenne |
| Lezingsafstand | 08m |
| Mededeling | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
| Facultatief | TCP/IP, WIFI, GPRS |
| Gesteunde protocollen | ISO18000-6B, ISO18000-6C (EPS GEN2) |
|---|---|
| Mededeling | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
| het werk frequentie | ISM 902~928MHz en ISM 865~868MHz, Andere (aangepaste) frequentienormen |
| Verrichtingswijze | Vaste Programmeerbare Frequentie of Software |
| Rf-macht | 0~30dBm, Programmeerbare Software |
| Gesteunde protocollen | ISO18000-6B, ISO18000-6C (EPS GEN2) |
|---|---|
| Mededeling | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
| Het werk Frequentie | ISM 902~928MHz en ISM 865~868MHz, Andere (aangepaste) frequentienormen |
| Verrichtingswijze | Vaste Programmeerbare Frequentie of Software |
| Rf-macht | 0~30dBm, Programmeerbare Software |
| Productnaam | Lange afstand Hoge Frequentie UHFreade writer |
|---|---|
| Systeemparameter | ARM7+UHF model |
| Werkende Frequentie | 860~960MHz |
| Lees waaier | 1-6 m |
| Steunprotocol | ISO18000-6C (EPS GEN2) |
| Gesteunde protocollen | ISO18000-6B, ISO18000-6C (EPS GEN2) |
|---|---|
| Mededeling | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
| het werk frequentie | ISM 902~928MHz en ISM 865~868MHz, Andere (aangepaste) frequentienormen |
| Verrichtingswijze | Vaste Programmeerbare Frequentie of Software |
| Rf-macht | 0~30dBm, Programmeerbare Software |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Mededeling | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
| verificatie modus | RFID-Kaart |
| Antenne | 8dbi cirkelantenne |
| Het werk frequentie | ISM 902 928MHz en ISM 865-868MHz |
| Productnaam | Lange afstand UHFrfid Lezer |
|---|---|
| Antenne | 9dBi lineair gepolariseerd antenne |
| het werk frequentie | 860~960MHz |
| Lezingsafstand | 1~8 Meters |
| De groep las prestaties | 50 markeringen |
| Productnaam | De Lezer van de Toegangsbeheerkaart |
|---|---|
| Protocals | ISO18000-6C (EPS GEN2), ISO18000-6B, ISO18000-6C |
| Plaats van origineel | Guangdong, China |
| Frequentie | 860-960Mhz |
| Het werk frequentie | 860-960mhz, 902~928MHz of 865~868Mhz |
| Mededeling | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
|---|---|
| verificatie modus | RFID-Kaart |
| Antenne | 7dbi cirkelantenne |
| Het werk frequentie | ISM 902 928MHz en ISM 865-868MHz |
| Puntnaam | UHFrfidlezer over lange afstand |
| Gesteunde protocollen | ISO18000-6B, ISO18000-6C (EPS GEN2) |
|---|---|
| Mededeling | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
| Het werk Frequentie | ISM 902~928MHz en ISM 865~868MHz, Andere (aangepaste) frequentienormen |
| Verrichtingswijze | Vaste Programmeerbare Frequentie of Software |
| Rf-macht | 0~30dBm, Programmeerbare Software |