| Productnaam | Het Controlemechanisme van de gezichtsdeur |
|---|---|
| Het scherm | 8 duimhd Touch screen |
| Identificatiemanier | Gezicht, wachtwoord, RFID-Kaart |
| Functie | Toegangsbeheer, tijdopkomst, temperatuur het testen |
| Taal | Engels/Spaans/Thais/Spaans/Italiaans/Turks/Arabisch etc. |
| vertoning | 5 duimips Touch screen |
|---|---|
| Verifieer wijze | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | Standard 5000, facultatieve 20000 |
| Verslagcapaciteit | 1000,000 |
| Mededeling | USB, RS485, TCP/IP, u-Schijf, (Facultatieve) WFII |
| Productnaam | De Machine van het deurToegangsbeheer |
|---|---|
| Camera | 200W kleurrijk breed dynamisch bereik |
| Het scherm | 5 duimhd Touch screen |
| Identificatiewijze | Gezicht, wachtwoord, RFID-Kaart |
| Gezichtscapaciteit | 5000 (facultatieve 20000) |
| Vertoning | 5 duimips Touch screen |
|---|---|
| Verifieer Wijze | Gezicht, Vingerafdrukkaart, Wachtwoord |
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | 5000 Standaardcapaciteit, facultatieve 50000 |
| Logboekcapaciteit | 500.000 |
| Mededeling | USB, RS485, TCP/IP, u-Schijf, WFII |
| vertoning | 5 duimips Touch screen |
|---|---|
| Verifieer wijze | Vingerafdruk, Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Facultatieve functies | IC-Kaart |
| Biometrische Meting | Gezicht |
| Mededeling | TCP/IP, Wifi, RS485, USB-Lijn, USB Pen Driver |
| Productnaam | Van het gezichts LEIDENE de Machine KaderToegangsbeheer |
|---|---|
| Identificatiewijze | gezicht, wachtwoord, kaart, qr code |
| Gezichtscapaciteit | 5000 (facultatieve 20000) |
| Kaartcapaciteit | 5000 |
| Camera | 200W kleurrijk breed dynamisch bereik |
| Productnaam | AI GezichtsToegangsbeheer |
|---|---|
| Het scherm | 4,3 duimhd Touch screen |
| Bionularcamera | 200W kleurrijke WDR+200W-Infrared leven camera |
| Besturingssysteem | Linux 3,10 |
| Controle | Gezicht, Speld, RFID-Kaart |
| vertoning | 5,0 duimtouch screen |
|---|---|
| Gezichtscapaciteit | 5000 (Facultatieve 10000/50000) |
| Kaartcapaciteit | 5000 (Facultatieve 10000/50000) identiteitskaart-norm, Facultatief IC |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Binoculaire Camera | 2MP Colorful WDR+200W Infrarood Live Camera |
| Cpu | 1.2G Dual Core-WAPEN schors-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| vertoning | 5“ Capacitief LCD IPS touch screen |
| Resolutie | 720*1280 |
| Taal | Engelse, Spaanse, Turkse en andere 20 nationale talen、 Stem |
| Vertoning | 4.3“ Capacitief LCD touch screen |
|---|---|
| Mededeling | TCP/IP, 485, WIFI |
| Gebruikerscapaciteit | 5000 (Facultatieve 20000) |
| FRR | <0> |
| VER | <0> |