| Typ van de energiebron | Batterij aangedreven |
|---|---|
| Software | SDK openen |
| Mededeling | USB, 4G, WiFi, Netwerk |
| Gezichtscapaciteit | 5000 |
| Identificatie | Gezicht, Mifare-kaart, PIN, |
| Verpakking Details | tas |
|---|---|
| Levertijd | 7-10 dagen |
| Betalingscondities | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 500/DAG |
| Plaats van herkomst | SHENZHEN |
| Type | Biometrische tijdregistratie, ponskaartklok, gezichtsherkenningsmachine |
|---|---|
| Biometrische meting | Gezicht |
| Weergave | 5,0-inch HD Corning Gorilla Glass 4 capacitief touchscreen |
| Garantie | 1 jaar |
| Gezichtscapaciteit | 5000 |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Mededeling | Wiegand in &out /USB/RS232/RS485 |
| Verifieer Wijze | RFID-kaart (QR-code) |
| Streepjescodetype | QR, Ééndimensionale code |
| Lezingsafstand (Kaart) | 3~6cm |
| Model | HF2 |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android 13.0 |
| CPU | Unisoc T606 8-coe 1,6 GHz 12 nm |
| RAM | 4 GB |
| ROM | 64 GB |
| Vingerafdrukcapaciteit | 3000/5000 (facultatief) |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 200000 |
| Wachtwoordcapaciteit | 3000/5000 (facultatief) |
| Vertoningsgrootte | het de Kleurenscherm LCD van 2,4 duimtft |
| Toegang Contr | De Output van het slotrelais/Alarmoutput/Uitgangsknoop/Deursensor |