| Gezichtscapaciteit | 1.000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 3.000 |
| Transacties | 1.000.000 |
| Vertoningsgrootte | 2,8 duimhd Capacitief Touch screen |
| Toegangsbesturingsinterface | De Output van het slotrelais/Alarmoutput/Uitgangsknoop/Deursensor |
| Vertoning | 5 duimips Touch screen |
|---|---|
| Verifieer Wijze | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Facultatieve functies | IC-Kaart |
| Biometrische Meting | Gezicht |
| Mededeling | TCP/IP, Wifi, RS485, USB-Lijn, USB Pen Driver |
| Productnaam | Van de de Patrouillewacht 125KHZ van TIMMY Online GPS de Waterdichte Wacht Patrol Monitoring |
|---|---|
| Lees afstand | 35cm |
| Toepassing | Oliepijpleiding, Chemisch product, Mijnbouw Industy |
| Gewicht | 120g |
| Lees tijd | 1 tweede |
| Productnaam | Van de de Patrouillewacht 125KHZ van TIMMY Online GPS de Waterdichte Wacht Patrol Monitoring |
|---|---|
| Lees afstand | 35cm |
| Toepassing | Oliepijpleiding, Chemisch product, Mijnbouw Industy |
| Batterijtype | 3.7V navulbare lithiumbatterij |
| Batterijcapaciteit | mah 1.800 |
| Besturingssysteem | Androïde 11 |
|---|---|
| Taal | Chinees en Engels (standaardversie, aanpasbaar in meerdere talen) |
| Gebruikerscapaciteit | 5000 stuks |
| Gezichtscapaciteit | 5000 stuks |
| Kaartcapaciteit | 5000 stuks |
| Model | HF2 |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android 13.0 |
| CPU | Unisoc T606 8-coe 1,6 GHz 12 nm |
| RAM | 4 GB |
| ROM | 64 GB |