| Vertoning | 2.4 TFT-Kleur LCD |
|---|---|
| Verifieer wijze | Vingerafdruk, Kaart, Wachtwoord |
| Facultatieve Functies | Reservebattery/ic/gprs/3g/4g |
| Biometrische meting | vingerafdruk |
| Mededeling | TCP/IP, Wifi, RS485, USB-Lijn, USB Pen Driver |
| Vingerafdrukcapaciteit | 3.000 |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 3.000 |
| Verslagcapaciteit | 200.000 |
| vertoning | De Kleur LCD van 2,4 Duimtft |
| Mededeling | USB, USB-flashstation |
| Vertoning | het de kleurenscherm van 2,8 duimtft |
|---|---|
| Software | Desktopsoftware en Web Gebaseerde Software |
| Vingerafdrukcapaciteit | 3000 (facultatieve 5000) |
| RFID-Kaartcapaciteit | 3000 (facultatieve 5000) |
| Mededeling | TCP/IP/USB Pen Drive |
| Gebruikerscapaciteit | 3.000 |
|---|---|
| Gezichtscapaciteit | 1000 |
| Vingerafdrukcapaciteit | 3000 |
| Kaartcapaciteit | 3000 |
| Vertoning | 2.8inch TFT-het Scherm |
| Vertoning | 2.8inch TFT-het Scherm |
|---|---|
| Verifieer wijze | Gezicht, Vingerafdruk, Kaart, Wachtwoord |
| Gebruikerscapaciteit | 3.000 |
| Mededeling | TCP/IP/USB-Bestuurder |
| Toegangsbesturingsinterface | De Haven van de Output/Battery van het slotrelais |
| Gebruikerscapaciteit | 3.000 |
|---|---|
| Mededeling | TCP/IP/USB-Bestuurder |
| Voltage/stroom | 9V/12V 1A |
| Vertoning | 2.8inch TFT-het Scherm |
| Toegangsbesturingsinterface | De Haven van de Output/Battery van het slotrelais |
| Type | Draagbare Biometrische van de de Werknemerstijd van de Gezichtserkenning de Opkomstmachine |
|---|---|
| Biometrische meting | Gezichtserkenning/Vingerafdrukscanner |
| Vertoning | 5 duimtouch screen |
| Mededeling | TCP/IP, USB, WIFI |
| Garantie | Één Jaar Garantie |
| Gezichtscapaciteit | 1K |
|---|---|
| Vingerafdruk/Kaart Pin Capacity | 5k |
| Verslagcapaciteit | 300K |
| Identificatiestijl | Gezicht, Vingerafdruk, Identiteitskaart, SPELD |
| Taal | Chinees/het Engels/het Spaans/Indonesiër/Thai/Arabisch |
| Identificatiestijl | Wachtwoord, Gezicht, Vingerafdruk, RFID-Kaart |
|---|---|
| Vingerafdrukkaart Pin Capacity | 5.000 |
| Gezichtscapaciteit | 1.000 |
| Verslagcapaciteit | 300.000 |
| Mededeling | tcp/ip netwerk, USB, RS485, (facultatief) WIFI |
| Het scherm | 5-duim HD 720P IPS Touch screen |
|---|---|
| Identificatiewijze | Gezicht/Fingerprint/PIN/Card/combination |
| Speciale Eigenschappen | Motieopsporing, HD-Touch screen, de Kleurencamera van HD, Nachtvisie |
| Vingerafdrukcapaciteit | 10.000 |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 5,000 (Facultatieve 20,000/50,000) |