| Gezichtscapaciteit | 1,0000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 1000,000 |
| Transacties | 1.000.000 |
| Vertoningsgrootte | 4,3 duimhd Touch screen |
| Toegangsbesturingsinterface | De Output van het slotrelais/Alarmoutput/Uitgangsknoop/Deursensor |
| Vingerafdrukcapaciteit | 3000/5000 (facultatief) |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 200000 |
| Wachtwoordcapaciteit | 3000/5000 (facultatief) |
| Vertoningsgrootte | het de Kleurenscherm LCD van 2,4 duimtft |
| Toegang Contr | De Output van het slotrelais/Alarmoutput/Uitgangsknoop/Deursensor |
| Gezichtscapaciteit | 10.000 |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 10.000 |
| Transactiecapaciteit | 1.000.000 |
| Vertoning | 4,5 duimhd Touch screen |
| Mededeling | WiFi/TCP/IP/USB Pen Drive/Wiegand In /Out |
| Gezichtscapaciteit | 10.000 |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 10.000 |
| Verslag | 1.000.000 |
| Vertoning | 5 duimhd Touch screen |
| Mededeling | WiFi/TCP/IP/USB Pen Drive/Wiegand In /Out |
| Vertoning | 2.4 TFT-Kleur LCD |
|---|---|
| Verifieer wijze | Vingerafdruk, Kaart, Wachtwoord |
| Facultatieve Functies | Reservebattery/ic/gprs/3g/4g |
| Biometrische meting | vingerafdruk |
| Mededeling | TCP/IP, RS485, USB-Lijn, USB Pen Driver |
| Camera | 200W pixel hd kleurencamera, de Infrarode camera van 100W |
|---|---|
| Vertoning | 4.3 " duim Capacitief LCD touch screen |
| Mededeling | TCP/IP, WIFI, USB |
| Leiden | LEIDEN Dubbel hoge machts infrarood licht |
| Resolutie | 800*480 |
| Productartikel | De prikklok van de Face&vingerafdruk |
|---|---|
| Vertoning | 2.8inch TFT-het Scherm |
| Gebruikerscapaciteit | 3.000 |
| Vingerafdruk/Kaart/Wachtwoordcapaciteit | 3000 |
| Gezichtscapaciteit | 1000 |
| vertoning | 4,3 Duimips Touch screen |
|---|---|
| Verifieer wijze | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | Standard 5000, facultatieve 20000 |
| Verslagcapaciteit | 1000,000 |
| Mededeling | USB, RS485, TCP/IP, u-Schijf, (Facultatieve) WFII |
| NPU | 800G Hashrate |
|---|---|
| stroomvoorziening | DC12V 1A |
| Logboekcapaciteit | 500.000 |
| Gezichtscapaciteit | 5.000 |
| Camera | 2MP Coclor Camera + 2MP Infared Camera |
| Vertoning | 10 duimips Touch screen |
|---|---|
| Verifieer wijze | Gezicht, Kaart, Wachtwoord, Vingerafdruk |
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | Standard 5000, facultatieve 20000 |
| Verslagcapaciteit | 1000,000 |
| Mededeling | USB, RS485, TCP/IP, u-Schijf, (Facultatieve) WFII |