| vertoning | 5,0 duimtouch screen |
|---|---|
| Gezichtscapaciteit | 5000 (Facultatieve 10000/50000) |
| Kaartcapaciteit | 5000 (Facultatieve 10000/50000) identiteitskaart-norm, Facultatief IC |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Binoculaire Camera | 2MP Colorful WDR+200W Infrarood Live Camera |
| Gebruikerscapaciteit | 3.000 |
|---|---|
| Mededeling | TCP/IP/USB-Bestuurder |
| Voltage/stroom | 9V/12V 1A |
| Vertoning | 2.8inch TFT-het Scherm |
| Toegangsbesturingsinterface | De Haven van de Output/Battery van het slotrelais |
| Transacties | 300.000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 5.000 |
| Gezichtscapaciteit | 1.000 |
| Mededeling | TCP/IP/WiFi/Wiegand Input/Output |
| Vertoningsgrootte | de Kleur LCD van 2,8 duimtft |
| vertoning | 5 duimips Touch screen |
|---|---|
| Verifieer wijze | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Facultatieve Functies | IC-Kaart |
| Biometrische meting | Gezicht |
| Mededeling | TCP/IP, Wifi, RS485, USB-Lijn, USB Pen Driver |
| Vertoning | 5 duimips Touch screen |
|---|---|
| Verifieer Wijze | Gezicht, Vingerafdrukkaart, Wachtwoord |
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | 5000 Standaardcapaciteit, facultatieve 50000 |
| Logboekcapaciteit | 500.000 |
| Mededeling | USB, RS485, TCP/IP, u-Schijf, WFII |
| Camera | Twee high-definition camera's |
|---|---|
| Taal | Vereenvoudigde Chinese, Traditionele Chinees, het Engels, Turks, enz. |
| Vingerafdrukcollector | Optische Sensor |
| Verslagcapaciteit | 30.000 |
| besturingssysteem | Linux Ver 3,65 |
| Gezichtscapaciteit | 10.000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 10,0000 |
| Transacties | 1.000.000 |
| Vertoningsgrootte | het scherm van de 5 duimkleur |
| Mededeling | TCP/IP/WiFi/Wiegand Input/Output |
| Vertoning | 2.8 ' het Schermvertoning |
|---|---|
| Verifieer wijze | Gezicht, Vingerafdruk, Kaart, Wachtwoord |
| Gebruikerscapaciteit | 1000 Gezicht, 3.000 Vingerafdruk/Kaartwachtwoord |
| Mededeling | Ethernet/USB-Verbinding, WIFI &3G, (Facultatieve) 4G |
| Toegangsbesturingsinterface | De Haven van de Output/Battery van het slotrelais |
| Gebruikerscapaciteit | 50.000 |
|---|---|
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Vertoningsgrootte | 4,3 Duimips Touch screen |
| Kaartsteun | IC/ID |
| Erkenning DistanceDistance | 0.52.5m |
| Gezichtscapaciteit | 1.000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 3.000 |
| Transacties | 1.000.000 |
| Vertoningsgrootte | 2,8 duimhd Capacitief Touch screen |
| Toegangsbesturingsinterface | De Output van het slotrelais/Alarmoutput/Uitgangsknoop/Deursensor |