| Gratis software voor de opvang | Desktopsoftware en webgebaseerde cloudsoftware |
|---|---|
| Controle | Gezichtsherkenning, wachtwoord, kaart. |
| Logboekcapaciteit | 500.000 |
| camera | 2MP Coclor Camera + 2MP Infared Camera |
| NPU | 800G Hashrate |
| Identificatiemodus | Gezicht/Wachtwoord en Combinatie |
|---|---|
| Het scherm | 4,3-duim Touch screen |
| OS | Linux-Systeem |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 5.000 |
| Record capaciteit | 500.000 |
| Gezichtscapaciteit | 3.000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 3.000 |
| Transacties | 1.000.000 |
| Vertoningsgrootte | 2,8 duimhd Capacitief Touch screen |
| Mededeling | TCP/IP/WiFi/Wiegand Input/Output |
| Verpakking Details | Doos |
|---|---|
| Levertijd | 3-7 dagen |
| Betalingscondities | D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 500/DAG |
| Plaats van herkomst | China |
| Wachtwoordcapaciteit | 5.000 |
|---|---|
| Logboekcapaciteit | 500.000 |
| WDR | Breed dynamisch bereik, ondersteunt nauwkeurige gezichtsherkenning |
| NPU | 800G Hashrate |
| Stroomvoorziening | DC12V 1A |
| Logboekcapaciteit | 500.000 |
|---|---|
| Gezichtscapaciteit | 5.000 |
| Controle | Gezichtsherkenning, wachtwoord, kaart. |
| Ingebouwde batterij | 7.4v,2000 MA |
| NPU | 800G Hashrate |
| Logboekcapaciteit | 500.000 |
|---|---|
| stroomvoorziening | DC12V 1A |
| WDR | Breed dynamisch bereik, ondersteunt nauwkeurige gezichtsherkenning |
| Gezichtscapaciteit | 5.000 |
| Kaartcapaciteit | 5.000 |
| WDR | Breed dynamisch bereik, ondersteunt nauwkeurige gezichtsherkenning |
|---|---|
| Wachtwoordcapaciteit | 5.000 |
| Logboekcapaciteit | 500.000 |
| camera | 2MP Coclor Camera + 2MP Infared Camera |
| Stroomvoorziening | DC12V 1A |
| De versie van het gezichtsalgoritme | Gezicht V2.2 |
|---|---|
| De versie van het vingerafdrukalgoritme | Vinger V3.0 |
| De capaciteit van de gebruikersregistratie | 5000 |
| Gezichtscapaciteit | 1000 |
| Vingerafdrukcapaciteit | 5000 |
| Gezichtscapaciteit | 3.000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 3.000 |
| Transacties | 1.000.000 |
| Vertoningsgrootte | 2,8 duimhd Capacitief Touch screen |
| Toegangsbesturingsinterface | De Output van het slotrelais/Alarmoutput/Uitgangsknoop/Deursensor |