| Verpakking Details | tas |
|---|---|
| Levertijd | 7-10 dagen |
| Betalingscondities | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 500/DAG |
| Plaats van herkomst | SHENZHEN |
| Gezichtscapaciteit | 5.000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 5.000 |
| Kaartcapaciteit | 5,000 (facultatief) |
| Vertoning | Touch screen het Touche screen van 5 duimtft |
| Taal | Het Engels en steunoem |
| CPU | 1.2G Dual Core-WAPEN schors-A7 |
|---|---|
| NPU | 800G (0,8T) |
| RAM | 256M DDR |
| ROM | 4G EMMC |
| Productgrootte | 195 mm * 88 mm * 27,5 mm |
| Gezichtscapaciteit | 10000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 1000000 |
| Wachtwoordcapaciteit | 10000 |
| Vertoningsgrootte | het Scherm LCD van de 5 duimhd TFT Kleur |
| Toegang Contr | De Output van het slotrelais/Alarmoutput/Uitgangsknoop/Deursensor |
| Productnaam | AI dynamisch gezichtsherkenningsapparaat |
|---|---|
| CPU | 1.0G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
| RAM&ROM | 256M DDR; 4G Emmc |
| Camera-invullicht | Real Sensor 1/2,9 inch FOV 75° 2MP pixel high-definition kleurencamera WDR breed dynamisch.Sensor 1/ |
| Weergave | 5 inch IPS full-view touchscreen met hoge resolutie |
| scherm | 4,3 duimtouch screen |
|---|---|
| Toetsenbord | Touch Keypad |
| Besturingssysteem | Linux 3.10 |
| CPU | 800M Single-core ARM Cortex-A7 |
| NPU | 800G (0,8T) hashsnelheid |
| CPU | RK3568, quad-core ARM Cortex-A55-architectuur, hoofdfrequentie 1,8 GHz |
|---|---|
| GPU | Mali-G52-2EE |
| NPU | 0,8T rekenkracht |
| RAM | 2GB DDR4 (standaard)/uitbreidbaar |
| ROM | 8GB (standaard), uitbreidbaar tot 16GB, 32GB, 64GB, 128GB |