| Modelnummer | TM F620 |
|---|---|
| Gezichtscapaciteit | 3.000 |
| Gebruikerscapaciteit | 200.000 |
| Mededeling | TCP/IP/WiFi |
| Toegangsbesturingsinterface | De Output van het slotrelais/Alarmoutput |
| Gezichtscapaciteit | 10000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 1000000 |
| Wachtwoordcapaciteit | 10000 |
| Vertoningsgrootte | het Scherm LCD van de 5 duimhd TFT Kleur |
| Toegang Contr | De Output van het slotrelais/Alarmoutput/Uitgangsknoop/Deursensor |
| Camera | 200W pixel hd kleurencamera, de Infrarode camera van 100W |
|---|---|
| Leiden | LEIDEN Dubbel hoge machts infrarood licht |
| Vertoning | 5 " duim Capacitief LCD touch screen |
| Resolutie | 800*480 |
| Mededeling | TCP/IP, WIFI, USB |
| Het scherm | 5-duim IPS Touch screen |
|---|---|
| Identificatiesnelheid | ≦0.2s |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 5,000 (Facultatieve 20,000/50,000) |
| RESOLUTIE | HD 720P |
| Vingerafdrukcapaciteit | 3000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 200000 |
| Wachtwoordcapaciteit | 3000 |
| Vertoningsgrootte | het de Kleurenscherm LCD van 2,4 duimtft |
| Toegang Contr | De Output van het slotrelais/Alarmoutput/Uitgangsknoop/Deursensor |
| Camera | 200W pixel hd kleurencamera, de Infrarode camera van 100W |
|---|---|
| Leiden | LEIDEN Dubbel hoge machts infrarood licht |
| Vertoning | 5 " duim Capacitief LCD touch screen |
| Resolutie | 854*480 |
| Mededeling | TCP/IP, WIFI, USB |
| Gegevensopslag | Wolk, plaatselijk in Machine of PC |
|---|---|
| Systeem | Linux |
| Gezichtscapaciteit | 50.000 |
| Logboekencapaciteit | 500.000 |
| Vertoningsgrootte | 5“ HD-touch screen |
| Gezichtscapaciteit | 3.000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 3.000 |
| Transacties | 1.000.000 |
| Vertoningsgrootte | 2,8 duimhd Capacitief Touch screen |
| Mededeling | TCP/IP/WiFi/Wiegand Input/Output |
| Gegevensopslag | Wolk, plaatselijk in Machine of PC |
|---|---|
| Systeem | Linux |
| Gebruikerscapaciteit | 10.000 |
| Verslagcapaciteit | 1.000.000 |
| Vertoningsgrootte | 5“ HD-touch screen |
| Gezichtscapaciteit | 5.000 |
|---|---|
| Transacties | 500.000 |
| Vingerafdrukcapaciteit | 10.000 |
| Camera | Dubbele Camera's 2M de Kleur van Pixel HD; 2M infrarode camera |
| Vertoningsgrootte | 5-duim HD IPS Touch screen |