| Identificatiewijze | 1: N, 1:1 |
|---|---|
| Het scherm | 5-duim IPS Touch screen |
| Identificatiesnelheid | ≦0.2s |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 5.000 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Identificatiewijze | 1: N, 1:1 |
|---|---|
| Het scherm | 5-duim IPS Touch screen |
| Identificatiesnelheid | ≦0.2s |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 5.000 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Het scherm | 4,3-duim IPS Touch screen |
|---|---|
| Cameera | 200W pixel Dubbele Infrarode, Dubbele HD Camera |
| Identificatiewijze | 1: N, 1:1 |
| Identificatiesnelheid | ≦0.2s |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 5.000 |
| Type | Draagbare Biometrische van de de Werknemerstijd van de Gezichtserkenning de Opkomstmachine |
|---|---|
| Biometrische meting | Gezichtserkenning/Vingerafdrukscanner |
| Vertoning | 5 duimtouch screen |
| Mededeling | TCP/IP, USB, WIFI |
| Garantie | Één Jaar Garantie |
| Identificatiestijl | Gezicht, Vingerafdruk, identiteitskaart, Wachtwoord, Palm |
|---|---|
| Mededeling | USB, TCP/IP, RS485, (FACULTATIEF) WIFI |
| Gezichtscapaciteit | 1.000 |
| Vingerafdruk/Kaart Pin Capacity | 3.000 |
| Verslagcapaciteit | 100.000 |
| Type | De biometrische Machine van de Tijdopkomst met Kaartlezer |
|---|---|
| Biometrische meting | Gezichtserkenning/Vingerafdrukscanner |
| Vertoning | 4 duimtouch screen |
| Mededeling | TCP/IP, USB, WIFI |
| Garantie | Één Jaar Garantie |
| Vertoning | 5 duimips Touch screen |
|---|---|
| Verifieer wijze | Gezicht, Vingerafdruk, Kaart, Wachtwoord |
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | Standard 5000, facultatieve 20000 |
| Verslagcapaciteit | 1000,000 |
| Mededeling | USB, RS485, TCP/IP, u-Schijf, (Facultatieve) WFII |
| Gezichtscapaciteit | 1K |
|---|---|
| Vingerafdruk/Kaart Pin Capacity | 5k |
| Verslagcapaciteit | 300K |
| Identificatiestijl | Gezicht, Vingerafdruk, Identiteitskaart, SPELD |
| Taal | Chinees/het Engels/het Spaans/Indonesiër/Thai/Arabisch |
| Het scherm | 5-duim HD 720P IPS Touch screen |
|---|---|
| Identificatiewijze | Gezicht/Fingerprint/PIN/Card/combination |
| Speciale Eigenschappen | Motieopsporing, HD-Touch screen, de Kleurencamera van HD, Nachtvisie |
| Vingerafdrukcapaciteit | 10.000 |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 5,000 (Facultatieve 20,000/50,000) |
| Vertoning | 5 duim Capacitief LCD touch screen |
|---|---|
| Verifieer wijze | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Resolutie | 800* 480 |
| Camera | 200 pixelkleurencamera, 100 pixel infrarode camera |
| Mededeling | TCP/IP, Ethernet (Landline), USB |