| Productnaam | Waterdicht de VingerafdrukToegangsbeheer van Rfid van het Metaaltoetsenbord met Tuya App |
|---|---|
| Vingerafdrukcapaciteit | 300 |
| Toegang Contr | De Output van het slotrelais/Alarmoutput/Uitgangsknoop/Deursensor |
| Communicat | Wiegand BINNEN |
| Het werk Wijze | standalone |
| Mededeling | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
|---|---|
| Verifieer wijze | NFC, IC-Kaart, RFID-Kaart |
| Streepjescodetype | QR, Ééndimensionale code |
| Lezingsafstand (Kaart) | 3~6cm |
| Puntnaam | QR Codelezer Access Control |
| Geval Meterial | Metaalomhulsel |
|---|---|
| Het werk wijze | Standalone |
| Waterdicht niveau | IP68 |
| Kleur | Zilver |
| Kaartcapaciteit | 2.000 |
| Streepjescodetype | QR Code, 1D/20-streepjescode |
|---|---|
| De kaart las afstand | 0~10 cm |
| Het decoderen wijze | beeld het decoderen |
| Kaarttype | De kaart van EM Card/IC Card/NFC |
| Het werk frequentie | 125KHZ (TK4100/EM4100) OF 13.56MHZ M1 |
| Type | Het Systeem van het de DeurToegangsbeheer van de EFaceerkenning met API |
|---|---|
| Biometrische meting | Gezichtserkenning/Vingerafdrukscanner |
| Vertoning | 5 inch touchscreen |
| Mededeling | TCP/IP, USB, WIFI |
| Garantie | Één Jaar Garantie |
| Productnaam | De Lezer van de Toegangsbeheerkaart |
|---|---|
| Protocals | ISO18000-6C (EPS GEN2), ISO18000-6B, ISO18000-6C |
| Plaats van origineel | Guangdong, China |
| Frequentie | 860-960Mhz |
| Het werk frequentie | 860-960mhz, 902~928MHz of 865~868Mhz |
| Streepjescodetype | QR-code/Streepjescode |
|---|---|
| Het decoderen Wijze | Beeld het decoderen |
| Kaarttype | EM /IC-Kaart |
| Lezingsafstand (Kaart) | 3~6cm |
| Lezingseigenschap | Zelfinductie, pieperwenk |
| Streepjescodetype | QR-code/Streepjescode |
|---|---|
| Het decoderen Wijze | Beeld het decoderen |
| Kaarttype | EM /IC-Kaart |
| Lezingsafstand (Kaart) | 3~6cm |
| Lezingseigenschap | Zelfinductie, pieperwenk |
| Productnaam | De Machine van het deurToegangsbeheer |
|---|---|
| Het vertoningsscherm | 8 duimhd Touch screen |
| Controle | gezicht, Speld, IC-kaart, Identiteitskaart |
| Gezichtscapaciteit | 5000 (facultatieve 20000) |
| Kaartcapaciteit | 5000 |
| Vertoning | 5 duimtouch screen |
|---|---|
| Gezichtscapaciteit | 10.000 |
| Logboekcapaciteit | 1.000.000 |
| ID Card | Steun 125Khz Freqency |
| Mededeling | Wifi/TCP/IP/USB Pen Drive |