| Gesteunde protocollen | ISO18000-6B, ISO18000-6C (EPS GEN2) |
|---|---|
| Mededeling | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
| het werk frequentie | ISM 902~928MHz en ISM 865~868MHz, Andere (aangepaste) frequentienormen |
| Verrichtingswijze | Vaste Programmeerbare Frequentie of Software |
| Rf-macht | 0~30dBm, Programmeerbare Software |
| Gesteunde protocollen | ISO18000-6B, ISO18000-6C (EPS GEN2) |
|---|---|
| Mededeling | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
| Het werk Frequentie | ISM 902~928MHz en ISM 865~868MHz, Andere (aangepaste) frequentienormen |
| Verrichtingswijze | Vaste Programmeerbare Frequentie of Software |
| Rf-macht | 0~30dBm, Programmeerbare Software |
| Gesteunde protocollen | ISO18000-6B, ISO18000-6C (EPS GEN2) |
|---|---|
| Mededeling | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
| Het werk frequentie | ISM 902~928MHz en ISM 865~868MHz, Andere (aangepaste) frequentienormen |
| Verrichtingswijze | Vaste Programmeerbare Frequentie of Software |
| Rf-Macht | 0~30dBm, Programmeerbare Software |
| Productnaam | Al dynamische gezichtsherkenning tijdregistratie toegangscontroleterminal |
|---|---|
| scherm | 5,0 inch, HD 1280*720, capacitief touchscreen |
| CPU, NPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7, 600G (0,6T) |
| RAM, ROM | 256 MB DDR3; eMMC-flitser 4 GB |
| Gezichtscapaciteit | 5000 |
| Streepjescodetype | QR-code/Streepjescode |
|---|---|
| Het decoderen Wijze | Beeld het decoderen |
| Kaarttype | EM /IC-Kaart |
| Lezingsafstand (Kaart) | 3~6cm |
| Lezingseigenschap | Zelfinductie, pieperwenk |
| Kaartcapaciteit | 1000 |
|---|---|
| Wachtwoordcapaciteit | 1000 |
| Toegang Contr | De Output van het slotrelais/Alarmoutput/Uitgangsknoop/Deursensor |
| Communicat | TCP/IP/(Facultatief) WiFi/RS485 |
| Talen | Engels/Italiaans/Spaans/Turks/Koreaans/Japans/enz. |
| Gesteunde protocollen | ISO18000-6B, ISO18000-6C (EPS GEN2) |
|---|---|
| Het werk frequentie | ISM 902~928MHz en ISM 865~868MHz, Andere (aangepaste) frequentienormen |
| Communicatie havens | Wiegand 26/34/98, RS485/RS232, USB |
| Verrichtingswijze | Vaste Programmeerbare Frequentie of Software |
| Rf-Macht | 0~30dBm, Programmeerbare Software |
| Gesteunde protocollen | ISO18000-6B, ISO18000-6C (EPS GEN2) |
|---|---|
| Werkende frequentie | ISM 902~928MHz en ISM 865~868MHz, Andere (aangepaste) frequentie |
| Mededeling | RS232, RS485, Wiegand26/34, RJ45, WIFI, GPRS |
| Rf-macht | 0~30dBm, Programmeerbare Software |
| Groep het reTMing performance | 20 PCs |
| Vertoning | 5 duimhd Touch screen |
|---|---|
| Software | Desktopsoftware en Webserver-Software |
| Logboekcapaciteit | 1.000.000 |
| Kaart | Norm met Identiteitskaart (IC-de kaart is facultatief) |
| Mededeling | Wifi/TCP/IP/USB Pen Drive |
| Productnaam | De Machine van het deurToegangsbeheer |
|---|---|
| Camera | 200W kleurrijk breed dynamisch bereik |
| Het scherm | 5 duimhd Touch screen |
| Identificatiewijze | Gezicht, wachtwoord, RFID-Kaart |
| Gezichtscapaciteit | 5000 (facultatieve 20000) |