| Productnaam | Van de de Patrouillewacht 125KHZ van TIMMY Online GPS de Waterdichte Wacht Patrol Monitoring |
|---|---|
| Lees afstand | 35cm |
| Toepassing | Oliepijpleiding, Chemisch product, Mijnbouw Industy |
| Gewicht | 120g |
| Lees tijd | 1 tweede |
| ModelName | Gezichtserkenning GPS die Wacht Tour System volgen |
|---|---|
| Waterdicht Niveau | Ip-67 |
| RFID Frenquency | NFC etiketteert 13,56 Mhz |
| Mededeling | 2G, 4G, WIFI, realtime upload |
| Resolutie | 480*800 |
| ModelName | RFID-de Wacht Patrol Monitoring System van Wachttour system online |
|---|---|
| Gevalmateriaal | Pvc-Materiaal |
| Waterdicht Niveau | IP67 |
| RFID Frenquency | 125kHz |
| Gegevenstransactie | Desktopsoftware uapdate |
| ModelName | Tm-K2 |
|---|---|
| Dekkingsmateriaal | ABS plastiek |
| Waterdicht niveau | IP67 |
| RFID-Kaart | 125KHz frequentie |
| Gegevenstransactie | Draadloze Real time |