| Gezichtscapaciteit | 10.000 |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 10.000 |
| Transactiecapaciteit | 1.000.000 |
| Vertoning | 4,5 duimhd Touch screen |
| Mededeling | WiFi/TCP/IP/USB Pen Drive/Wiegand In /Out |
| Gebruikerscapaciteit | 50.000 |
|---|---|
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Vertoningsgrootte | 5 duimips Touch screen |
| Kaartsteun | (Facultatief) IC/ID/ |
| Erkenning DistanceDistance | 0.52.5m |
| Vertoning | 5 duimips Touch screen |
|---|---|
| Verifieer Wijze | Gezicht, Vingerafdrukkaart, Wachtwoord |
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | 5000 Standaardcapaciteit, facultatieve 50000 |
| Logboekcapaciteit | 500.000 |
| Mededeling | USB, RS485, TCP/IP, u-Schijf, WFII |
| vertoning | 5 duimips Touch screen |
|---|---|
| Verifieer wijze | Vingerafdruk, Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Facultatieve functies | IC-Kaart |
| Biometrische Meting | Gezicht |
| Mededeling | TCP/IP, Wifi, RS485, USB-Lijn, USB Pen Driver |
| Gebruikerscapaciteit | 3.000 |
|---|---|
| Mededeling | TCP/IP/USB-Bestuurder |
| Voltage/stroom | 9V/12V 1A |
| Vertoning | 2.8inch TFT-het Scherm |
| Toegangsbesturingsinterface | De Haven van de Output/Battery van het slotrelais |
| Identificatiestijl | Wachtwoord, Gezicht, Vingerafdruk, RFID-Kaart |
|---|---|
| Vingerafdrukkaart Pin Capacity | 5.000 |
| Gezichtscapaciteit | 1.000 |
| Verslagcapaciteit | 300.000 |
| Mededeling | tcp/ip netwerk, USB, RS485, (facultatief) WIFI |
| Productnaam | AI de Machine van de Gezichtsopkomst |
|---|---|
| Controle | Dynamische gezichtserkenning, rfid kaart, speld |
| Toetsenbord | aanrakingstoetsenbord |
| vertoning | het 5 duim hd touche screen, 200W-infrared leeft camera's |
| Gezicht Resiter | norm 5000, (facultatieve 10000/50000) |
| Gezichtscapaciteit | 1K |
|---|---|
| Vingerafdruk/Kaart Pin Capacity | 5k |
| Verslagcapaciteit | 300K |
| Identificatiestijl | Gezicht, Vingerafdruk, Identiteitskaart, SPELD |
| Taal | Chinees/het Engels/het Spaans/Indonesiër/Thai/Arabisch |
| Gesteunde protocollen | ISO18000-6B, ISO18000-6C (EPS GEN2) |
|---|---|
| Het werk frequentie | ISM 902~928MHz en ISM 865~868MHz, Andere (aangepaste) frequentienormen |
| Communicatie havens | Wiegand 26/34/98, RS485/RS232, USB |
| Verrichtingswijze | Vaste Programmeerbare Frequentie of Software |
| Rf-Macht | 0~30dBm, Programmeerbare Software |
| PIN Capacity | 3.000 |
|---|---|
| Vingerafdrukcapaciteit | 3.000 |
| Het schermgrootte | 2,8 Duimkleur LCD |
| Talen | Italiaans/Spaans/Engels /Korean/Turks/Japanner/enz. |
| Toegangsbesturingsinterface | De Output van het slotrelais/Alarmoutput/Uitgangsknoop/Deursensor |