| Productnaam | De Machine van het deurToegangsbeheer |
|---|---|
| Camera | 200W kleurrijk breed dynamisch bereik |
| Het scherm | 5 duimhd Touch screen |
| Identificatiewijze | Gezicht, wachtwoord, RFID-Kaart |
| Gezichtscapaciteit | 5000 (facultatieve 20000) |
| Productnaam | AI de Machine van de Gezichtsopkomst |
|---|---|
| Controle | Dynamische gezichtserkenning, rfid kaart, speld |
| Toetsenbord | aanrakingstoetsenbord |
| vertoning | het 5 duim hd touche screen, 200W-infrared leeft camera's |
| Gezicht Resiter | norm 5000, (facultatieve 10000/50000) |
| Specicaleigenschap | IP65/67 waterdicht |
|---|---|
| Mededeling | TCP/IP, Wifi, USB-Bestuurder |
| Vertoning | 5 duimhd Touch screen |
| Verifieer wijze | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Voltage/stroom | 12V 1A-5A |
| vertoning | 5 duim Capacitief LCD touch screen |
|---|---|
| Verifieer wijze | Gezicht, RFID-Kaart, Wachtwoord |
| Resolutie | 1280*720 |
| Camera | 2M Pixel Colorful WDR+2M Infrared Camera |
| Mededeling | TCP/IP, Ethernet (Landline), USB |
| Vertoning | 2.4 TFT-Kleur LCD |
|---|---|
| Verifieer wijze | Vingerafdruk, Kaart, Wachtwoord |
| Facultatieve Functies | Reservebattery/ic/gprs/3g/4g |
| Biometrische meting | vingerafdruk |
| Mededeling | TCP/IP, Wifi, RS485, USB-Lijn, USB Pen Driver |
| CPU | 1.2G Dual Core-WAPEN schors-A7 |
|---|---|
| Camera | WDR brede dynamische sensor 1/5 inch FOV 752MP pixel infrarood live camera |
| licht vullen | LED-invullicht en dubbel infrarood invullicht (automatische regeling op basis van omgevingslicht) |
| Weergave | 5,0 inch IPS-aanraakscherm, HD 720 * 1280 |
| Communicatie poort | TCP/IP, USB-Type A (Ondersteuning U-schijf), Wifi, RS485 |
| Het scherm | 4,3-duim IPS Touch screen |
|---|---|
| Cameera | 200W pixel Dubbele Infrarode, Dubbele HD Camera |
| Identificatiewijze | 1: N, 1:1 |
| Identificatiesnelheid | ≦0.2s |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 5.000 |
| Het scherm | 5-duim IPS Touch screen |
|---|---|
| Cameera | 200W pixel Dubbele Infrarode, Dubbele HD Camera |
| Identificatiewijze | 1: N, 1:1 |
| Identificatiesnelheid | ≦0.2s |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 5.000 |