| Productnaam | Al dynamische gezichtsherkenning tijdregistratie toegangscontroleterminal |
|---|---|
| scherm | 5,0 inch, HD 1280*720, capacitief touchscreen |
| CPU, NPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7, 600G (0,6T) |
| RAM, ROM | 256 MB DDR3; eMMC-flitser 4 GB |
| Gezichtscapaciteit | 5000 |
| Productnaam | AI dynamisch gezichtsherkenningsapparaat |
|---|---|
| CPU | 1.0G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
| RAM&ROM | 256M DDR; 4G Emmc |
| Camera-invullicht | Real Sensor 1/2,9 inch FOV 75° 2MP pixel high-definition kleurencamera WDR breed dynamisch.Sensor 1/ |
| Weergave | 5 inch IPS full-view touchscreen met hoge resolutie |
| Besturingssysteem | Linux-besturingssysteem |
|---|---|
| Weergavetype | Aanraakscherm |
| Gezichtscapaciteit | 5.000 |
| Record capaciteit | 500.000 |
| Identificatiemodus | Gezicht, vingerafdruk, pincode, kaart |
| CPU | RK3568, quad-core ARM Cortex-A55-architectuur, hoofdfrequentie 1,8 GHz |
|---|---|
| GPU | Mali-G52-2EE |
| NPU | 0,8T rekenkracht |
| RAM | 2GB DDR4 (standaard)/uitbreidbaar |
| ROM | 8GB (standaard), uitbreidbaar tot 16GB, 32GB, 64GB, 128GB |
| CPU | 1.2G Dual Core-WAPEN schors-A7 |
|---|---|
| NPU | 800G (0,8T) |
| RAM | 256M DDR |
| ROM | 4G EMMC |
| Productgrootte | 195 mm * 88 mm * 27,5 mm |
| Weergave | 5,0 inch IPS-touchscreen |
|---|---|
| CPU, NPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7, 600G (0,6T) |
| Camera | 2 MP kleurrijke WDR+ 2 MP infrarood live-camera |
| Mededeling | WiFi / TCP IP / WG26/34 / Cloud / USB-host |
| Gezichtscapaciteit | 5.000 Standaard |
| CPU | 1.2G Dual Core-WAPEN schors-A7 |
|---|---|
| Camera | WDR brede dynamische sensor 1/5 inch FOV 752MP pixel infrarood live camera |
| licht vullen | LED-invullicht en dubbel infrarood invullicht (automatische regeling op basis van omgevingslicht) |
| Weergave | 5,0 inch IPS-aanraakscherm, HD 720 * 1280 |
| Communicatie poort | TCP/IP, USB-Type A (Ondersteuning U-schijf), Wifi, RS485 |
| Type | Biometrische tijdregistratie, ponskaartklok, gezichtsherkenningsmachine |
|---|---|
| Biometrische meting | Gezicht |
| Weergave | 5,0-inch HD Corning Gorilla Glass 4 capacitief touchscreen |
| Garantie | 1 jaar |
| Gezichtscapaciteit | 5000 |
| Verpakking Details | Doos |
|---|---|
| Levertijd | 7 |
| Betalingscondities | D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 500/DAG |
| Plaats van herkomst | SHENZHEN |
| Besturingssysteem | Androïde 11 |
|---|---|
| Algoritme | Binoculair liveness-detectie-algoritme en gezichtsherkenningsalgoritme en QR-code-algoritme |
| taal/stem | Chinees, Engels (standaard), ondersteunt aanpassing van verschillende talen en stemmen |
| Gebruikerscapaciteit (persoon) | 10.000 gebruikers (10.000 geregistreerde gebruikers met gezichtsherkenning/wachtwoord/kaart, 20.000 |
| Gebruikersrecords (invoer) | 1000.000 records (Ondersteunt gezichts-/palmaderherkenning voor het opnemen en vastleggen van foto |