| Vertoning | Touch screen het Touche screen van 5 duimtft |
|---|---|
| Gezichtscapaciteit | 3.000 |
| Gebruikerscapaciteit | 3.000 |
| Kaartcapaciteit | 3,000 (facultatief) |
| Mededeling | Wifi/TCP/IP/USB Pen Drive |
| vertoning | 5 duimips Touch screen |
|---|---|
| Verifieer wijze | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | Standard 5000, facultatieve 20000 |
| Verslagcapaciteit | 1000,000 |
| Mededeling | USB, RS485, TCP/IP, u-Schijf, (Facultatieve) WFII |
| Vertoning | 2,8-duim Capacitief LCD Touch screen |
|---|---|
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | 5.000 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Identificatiesnelheid | minder dan 0.2s |
| verificatie modus | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Specicaleigenschap | IP65/67 waterdicht |
|---|---|
| Mededeling | TCP/IP, Wifi, USB-Bestuurder |
| Vertoning | 5 duimhd Touch screen |
| Verifieer wijze | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Voltage/stroom | 12V 1A-5A |
| Mededeling | TCP/IP, Wifi, USB-Bestuurder |
|---|---|
| vertoning | het Touche screen van 4,3 duimtft |
| Voltage/stroom | 12V 1A |
| Verifieer wijze | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Gebruikerscapaciteit | 10,000 |
| ModelName | Gezichtserkenning GPS die Wacht Tour System volgen |
|---|---|
| Waterdicht Niveau | Ip-67 |
| RFID Frenquency | NFC etiketteert 13,56 Mhz |
| Mededeling | 2G, 4G, WIFI, realtime upload |
| Resolutie | 480*800 |
| Productnaam | Van de de Patrouillewacht 125KHZ van TIMMY Online GPS de Waterdichte Wacht Patrol Monitoring |
|---|---|
| Lees afstand | 35cm |
| Toepassing | Oliepijpleiding, Chemisch product, Mijnbouw Industy |
| Batterijtype | 3.7V navulbare lithiumbatterij |
| Batterijcapaciteit | mah 1.800 |
| Productnaam | Van de de Patrouillewacht 125KHZ van TIMMY Online GPS de Waterdichte Wacht Patrol Monitoring |
|---|---|
| Lees afstand | 35cm |
| Toepassing | Oliepijpleiding, Chemisch product, Mijnbouw Industy |
| Gewicht | 120g |
| Lees tijd | 1 tweede |