| Gebruikerscapaciteit | 10.000 |
|---|---|
| Gezichtscapaciteit | 10.000 |
| Kaartcapaciteit | 10.000 |
| Transacties | 1.000.000 |
| Vertoningsgrootte | 5 duimhd Capacitief Touch screen |
| Het scherm | 8-duim HD IPS Touch screen |
|---|---|
| Identificatiewijze | 1: N, 1:1 |
| Identificatiesnelheid | ≦0.2s |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 50.000 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Productnaam | Thermisch GezichtsToegangsbeheer |
|---|---|
| vertoning | 8 duimhd Touch screen |
| Identificatiemanier | Gezicht, wachtwoord, RFID-Kaart |
| Taal | Engels/Spaans/Thais/Spaans/Italiaans/Turks/Arabisch etc. |
| netwerksysteem | TCP/IP, C/S-Lan, WIFI |
| Gebruikerscapaciteit | 50.000 |
|---|---|
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Vertoningsgrootte | 8 duimips touch screen |
| Kaartsteun | (Facultatief) IC/ID/ |
| Erkenning DistanceDistance | 0.5m2.5m |
| Vertoning | 4,3-duim Capacitief LCD Touch screen |
|---|---|
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | Standard 5.000 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Identificatiesnelheid | minder dan 0.2s |
| verificatie modus | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Het scherm | 8-duim HD IPS Touch screen |
|---|---|
| Identificatiewijze | 1: N, 1:1 |
| Identificatiesnelheid | ≦0.2s |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 50.000 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Gezichtscapaciteit | 5.000 |
|---|---|
| Transacties | 500.000 |
| Vingerafdrukcapaciteit | 10.000 |
| Camera | Dubbele Camera's 2M de Kleur van Pixel HD; 2M infrarode camera |
| Vertoningsgrootte | 5-duim HD IPS Touch screen |
| Gebruikerscapaciteit | 50.000 |
|---|---|
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Vertoningsgrootte | 8 duimips touch screen |
| Kaartsteun | (Facultatief) IC/ID/ |
| Erkenning DistanceDistance | 0.5m2.5m |
| Gebruikerscapaciteit | 50.000 |
|---|---|
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Vertoningsgrootte | 4,3 Duimips Touch screen |
| Kaartsteun | IC/ID |
| Erkenning DistanceDistance | 0.52.5m |
| Vertoning | 5 duimips Touch screen |
|---|---|
| Verifieer wijze | Gezicht, Vingerafdruk, Kaart, Wachtwoord |
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | Standard 5000, facultatieve 20000 |
| Verslagcapaciteit | 1000,000 |
| Mededeling | USB, RS485, TCP/IP, u-Schijf, (Facultatieve) WFII |