| Kaartcapaciteit | 5.000 |
|---|---|
| PIN Capacity | 5.000 |
| Vingerafdrukcapaciteit | 5.000 |
| Gezichtscapaciteit | 3.000 |
| Het schermgrootte | 4,3 Duimkleur LCD |
| Materiaal van de schaal | Behuizing van aluminiumlegering (wandmontage en poortbeugels optioneel) |
|---|---|
| CPU | RK3568, quad-core ARM Cortex-A55-architectuur, hoofdfrequentie 1,8 GHz |
| GPU | Mali-G52-2EE |
| NPU | 0,8T rekenkracht |
| RAM | 2GB DDR4 (standaard)/uitbreidbaar |
| Vingerafdrukcapaciteit | 3,000/5,000 |
|---|---|
| Kaart/Wachtwoordcapaciteit | 3000/5,000 |
| Wachtwoordcapaciteit | 3000/5,000 |
| Vertoning | 2.8inch kleurrijke Vertoning |
| Verifieer wijze | Vingerafdruk, Kaart, Wachtwoord |
| Verpakking Details | Ingepakt in karton met spons |
|---|---|
| Levertijd | Steekproeforde 2~3 werkdagen; Bulkorder 6~12 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, D/P, D/A |
| Levering vermogen | 45000 stuks per week |
| Plaats van herkomst | China |
| Vertoning | het de kleurenscherm van 2,8 duimtft |
|---|---|
| Software | Desktop en Wolkensoftware |
| Vingerafdrukcapaciteit | 3000 |
| RFID-Kaartcapaciteit | 3000 |
| Mededeling | TCP/IP/USB Pen Drive |
| PIN Capacity | 3.000 |
|---|---|
| Vingerafdrukcapaciteit | 3.000 |
| Het schermgrootte | 2,8 Duimkleur LCD |
| Talen | Italiaans/Spaans/Engels /Korean/Turks/Japanner/enz. |
| Toegangsbesturingsinterface | De Output van het slotrelais/Alarmoutput/Uitgangsknoop/Deursensor |
| Gezichtscapaciteit | 3.000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 3.000 |
| Transacties | 1.000.000 |
| Mededeling | TCP/IP/WiFi |
| Vertoningsgrootte | het scherm van de 2,8 duimkleur |
| Stroomvoorziening | DC12V 1A |
|---|---|
| NPU | 800G Hashrate |
| Kaartcapaciteit | 5.000 |
| Wachtwoordcapaciteit | 5.000 |
| Erkenningsafstand | 00,5-2,5 meter |
| Identificatiestijl | Gezicht, SPELD, gezichts & SPELDcombinatie, RFID |
|---|---|
| Het scherm | 4,3-duim Elektronisch Capacitief Touch screen |
| Resolutie | 800*480P |
| Erkenning | Van het werknemersnaam en aantal erkenningen |
| Camera | 100W Infrared Camera; 100W infraroodcamera; 200W Pixel HD Colorful Camera 20 |
| Gezichtscapaciteit | 5000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 500000 |
| Vingerafdrukcapaciteit | 5000 |
| Vertoningsgrootte | het Scherm LCD van de 4,3 duimhd TFT Kleur |
| Toegang Contr | De Output van het slotrelais/Alarmoutput/Uitgangsknoop/Deursensor |