| Gezichtscapaciteit | 1000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 300000 |
| Vingerafdrukcapaciteit | 5000 |
| Vertoningsgrootte | het Scherm LCD van de 2,8 duimhd TFT Kleur |
| Toegang Contr | De Output van het slotrelais/Alarmoutput/Uitgangsknoop/Deursensor |
| Gezichtscapaciteit | 3.000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 3.000 |
| Controlesnelheid | ≤ 1 tweede |
| Mededeling | TCP/IP/WiFi |
| Vertoningsgrootte | het scherm van de 2,8 duimkleur |
| Gebruikerscapaciteit | 50.000 |
|---|---|
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Vertoningsgrootte | 5 duimips Touch screen |
| Kaartsteun | (Facultatief) IC/ID/ |
| Erkenning DistanceDistance | 0.52.5m |
| Het scherm | 4,3 Duim, HD 272*480. Capacitief Touch screen |
|---|---|
| Systeem | Linux 3,10 |
| Gebruikerscapaciteit | 50.000 |
| Logboekencapaciteit | 500.000 |
| Vertoningsgrootte | 4,3 duimlcd Touch screen |
| Gezichtsherkenning | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Aanpassing | - Ja, dat klopt. |
| Gegevensopslag | Wolk |
| Gegevensbeveiliging | Gecodeerd |
| Controle in real time | - Ja, dat klopt. |
| CPU | 1.2G Dual Core-WAPEN schors-A7 |
|---|---|
| NPU | 1.2G Dual Core-WAPEN schors-A7 |
| RAM | 256M DDR3L |
| ROM | 4G EMMC |
| Camera | 2MPHD kleurencamera, 2MP HD infraroodcamera, groot bereik dynamisch |
| Gezichtscapaciteit | 3.000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 3.000 |
| Transacties | 1.000.000 |
| Vertoningsgrootte | 2,8 duimhd Capacitief Touch screen |
| Mededeling | TCP/IP/WiFi/Wiegand Input/Output |
| Gebruikerscapaciteit | 50.000 |
|---|---|
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Vertoningsgrootte | 5,0 duimips touch screen |
| Kaartsteun | (Facultatief) IC/ID/ |
| Erkenning DistanceDistance | 0.52.5m |
| Gebruikerscapaciteit | 5.000 |
|---|---|
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Vertoningsgrootte | 8 duimips touch screen |
| Kaartsteun | (Facultatief) IC/ID/ |
| Erkenning DistanceDistance | 0.8m3m |
| Gezichtscapaciteit | 10.000 |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 10.000 |
| Verslag | 1.000.000 |
| Vertoning | 5 duimhd Touch screen |
| Mededeling | WiFi/TCP/IP/USB Pen Drive/Wiegand In /Out |