| Model | HF2 |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android 13.0 |
| CPU | Unisoc T606 8-coe 1,6 GHz 12 nm |
| RAM | 4 GB |
| ROM | 64 GB |
| Vertoning | 4,3-duim Capacitief LCD Touch screen |
|---|---|
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | Standard 5.000 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Identificatiesnelheid | minder dan 0.2s |
| verificatie modus | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Gezichtscapaciteit | 1000 |
|---|---|
| Vingerafdrukcapaciteit | 5000 |
| Kaartcapaciteit | 5000 |
| Verslagcapaciteit | 300.000 |
| Vertoning | 2.8inch TFT |
| Besturingssysteem | Androïde 11 |
|---|---|
| Algoritme | Binoculair liveness-detectie-algoritme en gezichtsherkenningsalgoritme en QR-code-algoritme |
| taal/stem | Chinees, Engels (standaard), ondersteunt aanpassing van verschillende talen en stemmen |
| Gebruikerscapaciteit (persoon) | 10.000 gebruikers (10.000 geregistreerde gebruikers met gezichtsherkenning/wachtwoord/kaart, 20.000 |
| Gebruikersrecords (invoer) | 1000.000 records (Ondersteunt gezichts-/palmaderherkenning voor het opnemen en vastleggen van foto |
| Besturingssysteem | Androïde 11 |
|---|---|
| Algoritme | Binoculair liveness-detectie-algoritme en gezichtsherkenningsalgoritme en QR-code-algoritme |
| taal/stem | Chinees, Engels (standaard), ondersteunt aanpassing van verschillende talen en stemmen |
| Gebruikerscapaciteit (persoon) | 10.000 gebruikers (10.000 geregistreerde gebruikers met gezichtsherkenning/wachtwoord/kaart, 20.000 |
| Gebruikersrecords (invoer) | 1000.000 records (Ondersteunt gezichts-/palmaderherkenning voor het opnemen en vastleggen van foto |
| vertoning | 5 duimips Touch screen |
|---|---|
| Verifieer wijze | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | Standard 5000, facultatieve 20000 |
| Verslagcapaciteit | 1000,000 |
| Mededeling | USB, RS485, TCP/IP, u-Schijf, (Facultatieve) WFII |
| vertoning | 5 duimips Touch screen |
|---|---|
| Verifieer wijze | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | Standard 5000, facultatieve 20000 |
| Verslagcapaciteit | 1000,000 |
| Mededeling | USB, RS485, TCP/IP, u-Schijf, (Facultatieve) WFII |
| Vingerafdrukcapaciteit | 5000 |
|---|---|
| Gezichtscapaciteit | 1000 |
| Kaartcapaciteit | 5000 |
| Verslagcapaciteit | 300.000 |
| Vertoning | 2.8inch TFT |
| Vertoning | Het Touche screen van de 4,3 Duimvertoning |
|---|---|
| Verifieer Wijze | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | Standard 5000, facultatieve 50000 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Mededeling | USB, RS485, TCP/IP, u-Schijf, (Facultatieve) WFII |
| Productnaam | AI GezichtsToegangsbeheer |
|---|---|
| Het scherm | 4,3 duimhd Touch screen |
| Bionularcamera | 200W kleurrijke WDR+200W-Infrared leven camera |
| Besturingssysteem | Linux 3,10 |
| Controle | Gezicht, Speld, RFID-Kaart |