| Het scherm | 5-duim HD 720P IPS Touch screen |
|---|---|
| OS | Linux-Systeem |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 5,000 (Facultatieve 50.000) |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Vingerafdrukcapaciteit | 10.000 |
| Gebruikerscapaciteit | 50.000 |
|---|---|
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Vertoningsgrootte | 8 duimips touch screen |
| Kaartsteun | (Facultatief) IC/ID/ |
| Erkenning DistanceDistance | 0.5m2.5m |
| Identificatiemodus | Gezicht/Wachtwoord en Combinatie |
|---|---|
| Het scherm | 4,3-duim Touch screen |
| OS | Linux-Systeem |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 5.000 |
| Record capaciteit | 500.000 |
| Verrichtingssysteem | Linux |
|---|---|
| Vertoning | 4,3-duim IPS het hoog-Definationscherm |
| Resolutie | 800X480 |
| De snelheid van de gezichtserkenning | ≦0.2s |
| Gezicht/Gebruikerscapaciteit | 10.000 |
| Het scherm | 5-duim HD 720P IPS Touch screen |
|---|---|
| Identificatiewijze | 4 in: Gezicht/Fingerprint/PIN/Card/combination |
| OS | Linux-Systeem |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 5.000 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Gezichtscapaciteit | 5.000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 5.000 |
| Kaartcapaciteit | 5,000 (facultatief) |
| Vertoning | Touch screen het Touche screen van 5 duimtft |
| Taal | Het Engels en steunoem |
| Gebruikerscapaciteit | 50.000 |
|---|---|
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Vertoningsgrootte | 5,0 duimips touch screen |
| Kaartsteun | (Facultatief) IC/ID/ |
| Erkenning DistanceDistance | 0.52.5m |
| Cpu | 1.2G Dual Core-WAPEN schors-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Camera | De kleurenwdr camera van 2MP hd, de Infrarode camera van 200W |
| RAM/ROM | 256M Ddr; 4G EMMC |
| vertoning | 4.3“ Capacitief LCD touch screen |
| Cpu | 1.2G Dual Core-WAPEN schors-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| vertoning | 5“ Capacitief LCD IPS touch screen |
| Resolutie | 720*1280 |
| Taal | Engelse, Spaanse, Turkse en andere 20 nationale talen、 Stem |
| taal/stem | Chinees/Engels (standaard) |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit (personen) | 5000 standaard (uitbreidbaar tot 50000) |
| Gezichtscapaciteit | 5000 standaard (uitbreidbaar tot 50000) |
| Fingerafdrukcapaciteit | Vrij configureerbaar |
| Kaartcapaciteit | 5000 standaard (uitbreidbaar tot 50000) |