| Gebruikerscapaciteit | 5.000 |
|---|---|
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Vertoningsgrootte | 8 duimips touch screen |
| Kaartsteun | (Facultatief) IC/ID/ |
| Erkenning DistanceDistance | 0.8m3m |
| Identificatiewijze | 1: N, 1:1 |
|---|---|
| Het scherm | 5-duim IPS Touch screen |
| Identificatiesnelheid | ≦0.2s |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 5.000 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Het scherm | 4,3-duim IPS Touch screen |
|---|---|
| Resolutie | 272*480 |
| Identificatiewijze | 1: N, 1:1 |
| Identificatiesnelheid | ≦0.2s |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 5.000 |
| Identificatiewijze | 1: N, 1:1 |
|---|---|
| Het scherm | 5-duim IPS Touch screen |
| Identificatiesnelheid | ≦0.2s |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 5.000 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Vertoning | Touch screen het Touche screen van 5 duimtft |
|---|---|
| Gezichtscapaciteit | 3.000 |
| Gebruikerscapaciteit | 3.000 |
| Kaartcapaciteit | 3,000 (facultatief) |
| Mededeling | Wifi/TCP/IP/USB Pen Drive |
| Camera | 200W pixel hd kleurencamera, de Infrarode camera van 100W |
|---|---|
| Vertoning | 4.3 " duim Capacitief LCD touch screen |
| Mededeling | TCP/IP, WIFI, USB |
| Leiden | LEIDEN Dubbel hoge machts infrarood licht |
| Resolutie | 800*480 |
| vertoning | 5 duimips Touch screen |
|---|---|
| Verifieer wijze | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | Standard 5000, facultatieve 20000 |
| Verslagcapaciteit | 1000,000 |
| Mededeling | USB, RS485, TCP/IP, u-Schijf, (Facultatieve) WFII |
| Vertoning | 5 duimips Touch screen |
|---|---|
| Verifieer Wijze | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Facultatieve functies | IC-Kaart |
| Biometrische Meting | Gezicht |
| Mededeling | TCP/IP, Wifi, RS485, USB-Lijn, USB Pen Driver |
| Gezichtscapaciteit | 3.000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 3.000 |
| Transacties | 1.000.000 |
| Vertoningsgrootte | 2,8 duimhd Capacitief Touch screen |
| Mededeling | TCP/IP/WiFi/Wiegand Input/Output |
| Vertoning | 5 duimhd Touch screen |
|---|---|
| Software | Desktopsoftware en Webserver-Software |
| Logboekcapaciteit | 1.000.000 |
| Kaart | Norm met Identiteitskaart (IC-de kaart is facultatief) |
| Mededeling | Wifi/TCP/IP/USB Pen Drive |