| Vertoning | 5 duimips Touch screen |
|---|---|
| Verifieer Wijze | Gezicht, Vingerafdrukkaart, Wachtwoord |
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | 5000 Standaardcapaciteit, facultatieve 50000 |
| Logboekcapaciteit | 500.000 |
| Mededeling | USB, RS485, TCP/IP, u-Schijf, WFII |
| Gezichtscapaciteit | 10.000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 10,0000 |
| Transacties | 1.000.000 |
| Vertoningsgrootte | het scherm van de 5 duimkleur |
| Mededeling | TCP/IP/WiFi/Wiegand Input/Output |
| Productnaam | De Machine van het deurToegangsbeheer |
|---|---|
| Camera | 200W kleurrijk breed dynamisch bereik |
| Het scherm | 5 duimhd Touch screen |
| Identificatiewijze | Gezicht, wachtwoord, RFID-Kaart |
| Gezichtscapaciteit | 5000 (facultatieve 20000) |
| Gezichtscapaciteit | 5.000 |
|---|---|
| Transacties | 500.000 |
| Vingerafdrukcapaciteit | 10.000 |
| Camera | Dubbele Camera's 2M de Kleur van Pixel HD; 2M infrarode camera |
| Vertoningsgrootte | 5-duim HD IPS Touch screen |
| Gebruikerscapaciteit | 50.000 |
|---|---|
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Vertoningsgrootte | 8 duimips touch screen |
| Kaartsteun | (Facultatief) IC/ID/ |
| Erkenning DistanceDistance | 0.5m2.5m |
| Transacties | 300.000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 5.000 |
| Gezichtscapaciteit | 1.000 |
| Mededeling | TCP/IP/WiFi/Wiegand Input/Output |
| Vertoningsgrootte | de Kleur LCD van 2,8 duimtft |
| Het scherm | 4,3-duim IPS Touch screen |
|---|---|
| Resolutie | 272*480 |
| Identificatiewijze | 1: N, 1:1 |
| Identificatiesnelheid | ≦0.2s |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 5.000 |
| Gebruikerscapaciteit | 50.000 |
|---|---|
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Vertoningsgrootte | 4,3 Duimips Touch screen |
| Kaartsteun | IC/ID |
| Erkenning DistanceDistance | 0.52.5m |
| Productnaam | Van het gezichts LEIDENE de Machine KaderToegangsbeheer |
|---|---|
| Identificatiewijze | gezicht, wachtwoord, kaart, qr code |
| Gezichtscapaciteit | 5000 (facultatieve 20000) |
| Kaartcapaciteit | 5000 |
| Camera | 200W kleurrijk breed dynamisch bereik |
| Camera | Twee high-definition camera's |
|---|---|
| Taal | Vereenvoudigde Chinese, Traditionele Chinees, het Engels, Turks, enz. |
| Vingerafdrukcollector | Optische Sensor |
| Verslagcapaciteit | 30.000 |
| besturingssysteem | Linux Ver 3,65 |