| Gezichtscapaciteit | 1000 |
|---|---|
| Vingerafdrukcapaciteit | 5000 |
| Kaartcapaciteit | 5000 |
| Verslagcapaciteit | 300.000 |
| Vertoning | 2.8inch TFT |
| Vertoning | Het Touche screen van de 4,3 Duimvertoning |
|---|---|
| verificatie modus | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | Standard 5000 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Mededeling | USB, TCP/IP, u-Schijf, WFII |
| Productnaam | De Machine van het deurToegangsbeheer |
|---|---|
| Het vertoningsscherm | 8 duimhd Touch screen |
| Controle | gezicht, Speld, IC-kaart, Identiteitskaart |
| Gezichtscapaciteit | 5000 (facultatieve 20000) |
| Kaartcapaciteit | 5000 |
| Het scherm | 5-duim HD 720P IPS Touch screen |
|---|---|
| Identificatiewijze | 4 in: Gezicht/Fingerprint/PIN/Card/combination |
| OS | Linux-Systeem |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 5.000 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Type | De tijdopkomst van de gezichtserkenning |
|---|---|
| Record capaciteit | 500.000 |
| Weergave | 5 duimtouch screen |
| Gezichtscapaciteit | 5000 (50000 optioneel) |
| Fingerafdrukcapaciteit | 10000 (50000 optioneel) |
| Gebruikerscapaciteit | 50.000 |
|---|---|
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Vertoningsgrootte | 5 duimips Touch screen |
| Kaartsteun | (Facultatief) IC/ID/ |
| Erkenning DistanceDistance | 0.52.5m |
| Gezichtscapaciteit | 10000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 1000000 |
| Wachtwoordcapaciteit | 10000 |
| Vertoningsgrootte | het Scherm LCD van de 4,3 duimhd TFT Kleur |
| Toegang Contr | De Output van het slotrelais/Alarmoutput/Uitgangsknoop/Deursensor |
| Vingerafdrukcapaciteit | 5.000 |
|---|---|
| Transacties | 100.000 |
| Gezichtscapaciteit | 1.000 |
| Vertoningsgrootte | 2.8“ TFT-Kleur LCD |
| Mededeling | TCP/IP/WiFi/Wiegand Input/Output/USB |
| Gezichtscapaciteit | 3.000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 3.000 |
| Transacties | 1.000.000 |
| Vertoningsgrootte | 2,8 duimhd Capacitief Touch screen |
| Mededeling | TCP/IP/WiFi/Wiegand Input/Output |
| Camera | 200W pixel hd kleurencamera, de Infrarode camera van 100W |
|---|---|
| Leiden | LEIDEN Dubbel hoge machts infrarood licht |
| Vertoning | 5 " duim Capacitief LCD touch screen |
| Resolutie | 800*480 |
| Mededeling | TCP/IP, WIFI, USB |