| Besturingssysteem | Androïde 11 |
|---|---|
| Taal | Chinees en Engels (standaardversie, aanpasbaar in meerdere talen) |
| Gebruikerscapaciteit | 5000 stuks |
| Gezichtscapaciteit | 5000 stuks |
| Kaartcapaciteit | 5000 stuks |
| Cpu | 1.2G Dual Core-WAPEN schors-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6t |
| RAM | 256M Ddr; |
| ROM | 4G EMMC |
| Gebruikerscapaciteit | 15000 (Facultatieve 50000) |
| Model | HF2 |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android 13.0 |
| CPU | Unisoc T606 8-coe 1,6 GHz 12 nm |
| RAM | 4 GB |
| ROM | 64 GB |
| Productnaam | Van het de Erkenningssysteem van het vrije SDK-Wolken Biometrisch Gezicht de Opkomsttime machine |
|---|---|
| Mededeling | USB, TCP/IP, RS485, (FACULTATIEF) WIFI |
| Vingerafdruk/Kaart Pin Capacity | 5.000 |
| Gezichtscapaciteit | 1.500 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Type | Draagbare Biometrische van de de Werknemerstijd van de Gezichtserkenning de Opkomstmachine |
|---|---|
| Biometrische meting | Gezichtserkenning/Vingerafdrukscanner |
| Vertoning | 5 duimtouch screen |
| Mededeling | TCP/IP, USB, WIFI |
| Garantie | Één Jaar Garantie |
| Identificatiestijl | Wachtwoord, Gezicht, Vingerafdruk, RFID-Kaart |
|---|---|
| Vingerafdrukkaart Pin Capacity | 5.000 |
| Gezichtscapaciteit | 1.000 |
| Verslagcapaciteit | 300.000 |
| Mededeling | tcp/ip netwerk, USB, RS485, (facultatief) WIFI |
| Vertoning | 2,8-duim Capacitief LCD Touch screen |
|---|---|
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | 5.000 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Identificatiesnelheid | minder dan 0.2s |
| verificatie modus | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Het scherm | 5-duim HD 720P IPS Touch screen |
|---|---|
| Identificatiewijze | 4 in: Gezicht/Fingerprint/PIN/Card/combination |
| OS | Linux-Systeem |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 5.000 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Gezichtscapaciteit | 5.000 |
|---|---|
| Logboekcapaciteit | 500.000 |
| De Nauwkeurigheid van de gezichtserkenning | 99.7% |
| Kaartcapaciteit | 5.000 |
| Ingebouwde batterij | 7.4v,2000 MA |
| Het scherm | 8-duim HD IPS Touch screen |
|---|---|
| Identificatiewijze | 1: N, 1:1 |
| Identificatiesnelheid | ≦0.2s |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 50.000 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |