| Gezichtscapaciteit | 1000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 300000 |
| Vingerafdrukcapaciteit | 5000 |
| Vertoningsgrootte | het Scherm LCD van de 2,8 duimhd TFT Kleur |
| Toegang Contr | De Output van het slotrelais/Alarmoutput/Uitgangsknoop/Deursensor |
| Gebruikerscapaciteit | 50.000 |
|---|---|
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Vertoningsgrootte | 5 duimips Touch screen |
| Kaartsteun | (Facultatief) IC/ID/ |
| Erkenning DistanceDistance | 0.52.5m |
| Het scherm | 5-duim HD 720P IPS Touch screen |
|---|---|
| Identificatiewijze | 4 in: Gezicht/Fingerprint/PIN/Card/combination |
| OS | Linux-Systeem |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 5.000 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Het scherm | 4,3 Duim, HD 272*480. Capacitief Touch screen |
|---|---|
| Systeem | Linux 3,10 |
| Gebruikerscapaciteit | 50.000 |
| Logboekencapaciteit | 500.000 |
| Vertoningsgrootte | 4,3 duimlcd Touch screen |
| Identificatiestijl | Vingerafdruk, Gezicht, Identiteitskaart, Wachtwoord |
|---|---|
| Verslagcapaciteit | 300.000 |
| Mededeling | USB, TCP/IP, RS485, Wolk, (facultatief) WIFI |
| Het scherm | 2,8-duim TFT-het kleurenscherm |
| Taal | Chinees/het Engels/Thai/het Spaans/Indonesiër/Arabisch |
| Gegevensopslag | Wolk, plaatselijk in Machine of PC |
|---|---|
| Systeem | Linux |
| Gezichtscapaciteit | 50.000 |
| Logboekencapaciteit | 500.000 |
| Vertoningsgrootte | 5“ HD-touch screen |
| Vingerafdrukcapaciteit | 3.000 |
|---|---|
| Verslagcapaciteit | 200.000 |
| Het schermgrootte | 2,8 Duimkleur LCD |
| Talen | Italiaans/Spaans/Engels /Korean/Turks/Japanner/enz. |
| Toegangsbesturingsinterface | De Output van het slotrelais/Alarmoutput/Uitgangsknoop/Deursensor |
| Camera | 200W pixel hd kleurencamera, de Infrarode camera van 100W |
|---|---|
| Leiden | LEIDEN Dubbel hoge machts infrarood licht |
| Vertoning | 5 " duim Capacitief LCD touch screen |
| Resolutie | 854*480 |
| Mededeling | TCP/IP, WIFI, USB |
| Gezichtscapaciteit | 10.000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 10,0000 |
| Transacties | 1.000.000 |
| Vertoningsgrootte | het scherm van de 5 duimkleur |
| Mededeling | TCP/IP/WiFi/Wiegand Input/Output |
| Kaartcapaciteit | 5.000 |
|---|---|
| PIN Capacity | 5.000 |
| Vingerafdrukcapaciteit | 5.000 |
| Gezichtscapaciteit | 3.000 |
| Het schermgrootte | 4,3 Duimkleur LCD |