| Gezichtscapaciteit | 1500 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 5.000 |
| transacties | 1.000.000 |
| Mededeling | TCP/IP/WiFi/Wiegand Input/Output |
| Vertoningsgrootte | 4,8 duimtouch screen |
| Gesteunde protocollen | ISO18000-6B, ISO18000-6C (EPS GEN2) |
|---|---|
| Mededeling | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
| Het werk Frequentie | ISM 902~928MHz en ISM 865~868MHz, Andere (aangepaste) frequentienormen |
| Verrichtingswijze | Vaste Programmeerbare Frequentie of Software |
| Rf-macht | 0~30dBm, Programmeerbare Software |
| Gesteunde protocollen | ISO18000-6B, ISO18000-6C (EPS GEN2) |
|---|---|
| Het werk frequentie | ISM 902~928MHz en ISM 865~868MHz, Andere (aangepaste) frequentienormen |
| Communicatie havens | Wiegand 26/34/98, RS485/RS232, USB |
| Verrichtingswijze | Vaste Programmeerbare Frequentie of Software |
| Rf-Macht | 0~30dBm, Programmeerbare Software |
| Streepjescodetype | QR Code, 1D/20-streepjescode |
|---|---|
| De kaart las afstand | 0~10 cm |
| Het decoderen wijze | beeld het decoderen |
| Kaarttype | De kaart van EM Card/IC Card/NFC |
| Het werk frequentie | 125KHZ (TK4100/EM4100) OF 13.56MHZ M1 |
| Packaging Details | Packed in carton with sponge |
|---|---|
| Delivery Time | Sample order 2~3 workdays; Bulk order 6~12 workdays |
| Payment Terms | T/T, |
| Supply Ability | 3000pcs per week |
| Place of Origin | China |
| Productnaam | Slimme Toegangsbeheermachine |
|---|---|
| Identificatiewijze | RFID-Kaart, gezicht, Speld |
| Erkenningssnelheid | binnen 0.2s |
| Identificatiehoeveelheid | 5 users/1-gebruiker |
| Camera | 200W kleurrijk breed dynamisch bereik |