| Productnaam | Zichtbare Lichte Echte Machine-machine de Erkenningsopkomst van het Persoonsgezicht |
|---|---|
| Milieu | binnengebruik |
| Erkenningsmethode | Vinger/kaart/wachtwoord |
| Mededeling | TCP/IP, USB-Gastheer, WiFi |
| vertoning | 4,3 duimhd IPS het scherm |
| Productnaam | Het Controlemechanisme van de gezichtsdeur |
|---|---|
| Het scherm | 8 duimhd Touch screen |
| Identificatiemanier | Gezicht, wachtwoord, RFID-Kaart |
| Functie | Toegangsbeheer, tijdopkomst, temperatuur het testen |
| Taal | Engels/Spaans/Thais/Spaans/Italiaans/Turks/Arabisch etc. |
| Resolutie | 800*480 |
|---|---|
| Systeem | Linux |
| Gebruikerscapaciteit | 10.000 |
| Verslagcapaciteit | 1.000.000 |
| Vertoningsgrootte | 4,3 duimlcd Touch screen |
| Productnaam | Zichtbaar Licht Live Face Recognition Attendance Machine |
|---|---|
| Maak waterdicht | Outdoor/IP65 Bescherming |
| Erkenningsmethode | Vinger/kaart/wachtwoord |
| vertoning | 5 duimhd IPS het scherm |
| Gezichtscapaciteit | 5,000 (50.000 zijn facultatief) |
| Specicaleigenschap | IP65/67 waterdicht |
|---|---|
| Mededeling | TCP/IP, Wifi, USB-Bestuurder |
| Vertoning | 5 duimhd Touch screen |
| Verifieer wijze | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Voltage/stroom | 12V 1A-5A |
| Productnaam | Van het gezichts LEIDENE de Machine KaderToegangsbeheer |
|---|---|
| Identificatiewijze | gezicht, wachtwoord, kaart, qr code |
| Gezichtscapaciteit | 5000 (facultatieve 20000) |
| Kaartcapaciteit | 5000 |
| Camera | 200W kleurrijk breed dynamisch bereik |
| Vertoning | 5 duimips Touch screen |
|---|---|
| Verifieer Wijze | Gezicht, Vingerafdrukkaart, Wachtwoord |
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | 5000 Standaardcapaciteit, facultatieve 50000 |
| Logboekcapaciteit | 500.000 |
| Mededeling | USB, RS485, TCP/IP, u-Schijf, WFII |
| vertoning | 5 duimips Touch screen |
|---|---|
| Verifieer wijze | Vingerafdruk, Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Facultatieve functies | IC-Kaart |
| Biometrische Meting | Gezicht |
| Mededeling | TCP/IP, Wifi, RS485, USB-Lijn, USB Pen Driver |
| Productnaam | De Machine van het deurToegangsbeheer |
|---|---|
| Camera | 200W kleurrijk breed dynamisch bereik |
| Het scherm | 5 duimhd Touch screen |
| Identificatiewijze | Gezicht, wachtwoord, RFID-Kaart |
| Gezichtscapaciteit | 5000 (facultatieve 20000) |
| vertoning | 5 duimips Touch screen |
|---|---|
| Verifieer wijze | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Facultatieve Functies | IC-Kaart |
| Biometrische meting | Gezicht |
| Mededeling | TCP/IP, Wifi, RS485, USB-Lijn, USB Pen Driver |