| Type | De biometrische Machine van de Tijdopkomst met Kaartlezer |
|---|---|
| Biometrische meting | Gezichtserkenning/Vingerafdrukscanner |
| Vertoning | 4 duimtouch screen |
| Mededeling | TCP/IP, USB, WIFI |
| Garantie | Één Jaar Garantie |
| Vertoning | Het Touche screen van de 4,3 Duimvertoning |
|---|---|
| verificatie modus | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | Standard 5000 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Mededeling | USB, TCP/IP, u-Schijf, WFII |
| Gezichtsherkenning | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Aanpassing | - Ja, dat klopt. |
| Gegevensopslag | Wolk |
| Gegevensbeveiliging | Gecodeerd |
| Controle in real time | - Ja, dat klopt. |
| Vertoning | Het Touche screen van de 4,3 Duimvertoning |
|---|---|
| verificatie modus | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | Standard 5000 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Mededeling | USB, TCP/IP, u-Schijf, WFII |
| Camera | 200W pixel hd kleurencamera, de Infrarode camera van 100W |
|---|---|
| Leiden | LEIDEN Dubbel hoge machts infrarood licht |
| Vertoning | 5 " duim Capacitief LCD touch screen |
| Resolutie | 800*480 |
| Mededeling | TCP/IP, WIFI, USB |
| Vertoning | 2.4 TFT-Kleur LCD |
|---|---|
| Verifieer wijze | Vingerafdruk, Kaart, Wachtwoord |
| Facultatieve Functies | Reservebattery/ic/gprs/3g/4g |
| Biometrische meting | vingerafdruk |
| Mededeling | TCP/IP, RS485, USB-Lijn, USB Pen Driver |
| Verifieer wijze | Fingerprint+PIN+card |
|---|---|
| Vertoning | 2.8inch het kleurrijke Vertoningsscherm |
| Gebruikerscapaciteit | 3,000/5,000 |
| Transactiecapaciteit | 230.000 |
| Standaardmededeling | TCP/IP, USB-Bestuurder |
| Cpu | 1.2G Dual Core-WAPEN schors-A7 |
|---|---|
| NPU | 1.2T |
| Camera | De camera van de het Pixel hd kleur WDR van SONY 200W, de Infrarode camera van 200W |
| vertoning | 8“ Capacitief LCD IPS touch screen |
| Identificatiestijl | Zichtbare Lichte Gezichtserkenning, SPELD, gezichts & SPELDcombinatie, ID/IC |
| Vertoning | het de kleurenscherm van 2,8 duimtft |
|---|---|
| Software | Desktop en Wolkensoftware |
| Vingerafdrukcapaciteit | 3000 |
| RFID-Kaartcapaciteit | 3000 |
| Mededeling | TCP/IP/USB Pen Drive |
| Vingerafdrukcapaciteit | 3000/5000 (facultatief) |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 200000 |
| Wachtwoordcapaciteit | 3000/5000 (facultatief) |
| Vertoningsgrootte | het de Kleurenscherm LCD van 2,4 duimtft |
| Toegang Contr | De Output van het slotrelais/Alarmoutput/Uitgangsknoop/Deursensor |