| Productnaam | Van de de Patrouillewacht 125KHZ van TIMMY Online GPS de Waterdichte Wacht Patrol Monitoring |
|---|---|
| Lees afstand | 35cm |
| Toepassing | Oliepijpleiding, Chemisch product, Mijnbouw Industy |
| Gewicht | 120g |
| Lees tijd | 1 tweede |
| Productnaam | Van de de Patrouillewacht 125KHZ van TIMMY Online GPS de Waterdichte Wacht Patrol Monitoring |
|---|---|
| Lees afstand | 35cm |
| Toepassing | Oliepijpleiding, Chemisch product, Mijnbouw Industy |
| Batterijtype | 3.7V navulbare lithiumbatterij |
| Batterijcapaciteit | mah 1.800 |
| Vertoning | 4.3“ Capacitief LCD touch screen |
|---|---|
| Mededeling | TCP/IP, 485, WIFI |
| Gebruikerscapaciteit | 5000 (Facultatieve 20000) |
| FRR | <0> |
| VER | <0> |
| Gezichtscapaciteit | 3000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 110000 |
| Vingerafdrukcapaciteit | 3000 |
| Vertoningsgrootte | het Scherm LCD van de 2,8 duimhd TFT Kleur |
| Toegang Contr | De Output van het slotrelais/Alarmoutput/Uitgangsknoop/Deursensor |
| Gezichtscapaciteit | 1000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 300000 |
| Vingerafdrukcapaciteit | 5000 |
| Vertoningsgrootte | 2,8 duimhd Capacitief Touch screen |
| Mededeling | TCP/IP/(Facultatief) WiFi/Wiegand Input/Output |
| Besturingssysteem | Androïde 11 |
|---|---|
| Taal | Chinees en Engels (standaardversie, aanpasbaar in meerdere talen) |
| Gebruikerscapaciteit | 5000 stuks |
| Gezichtscapaciteit | 5000 stuks |
| Kaartcapaciteit | 5000 stuks |
| Vertoning | 2.4 TFT-Kleur LCD |
|---|---|
| Verifieer wijze | Vingerafdruk, Kaart, Wachtwoord |
| Facultatieve Functies | Reservebattery/ic/gprs/3g/4g |
| Biometrische meting | vingerafdruk |
| Mededeling | TCP/IP, Wifi, RS485, USB-Lijn, USB Pen Driver |
| Productnaam | Het Toegangsbeheer van het gezichtsaftasten |
|---|---|
| Vertoning | Het 10,1 Duimscherm |
| Communicatie manier | TCP/IP, WIFI, USB |
| Besturingssysteem | Linux 3,1 |
| Controlewijze | gezicht, vingerafdruk, rfid kaart, speld. |
| Gezichtscapaciteit | 1.000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 5.000 |
| Transacties | 300.000 |
| Vertoningsgrootte | de Kleur LCD van 2,8 duimtft |
| Mededeling | TCP/IP/WiFi/Wiegand Input/Output |
| ModelNumber | TDS19 |
|---|---|
| Verifieer wijze | Kaart, Wachtwoord |
| Mededeling | TCP/IP, USB |
| Speciale Eigenschappen | Tijd & Opkomst |
| Materiaal | Metaal, anti-Vandaal, Waterdichte IP68 |