| Vertoning | 4.3“ Capacitief LCD touch screen |
|---|---|
| Mededeling | TCP/IP, 485, WIFI |
| Gebruikerscapaciteit | 5000 (Facultatieve 20000) |
| FRR | <0> |
| VER | <0> |
| Gezichtscapaciteit | 3.000 |
|---|---|
| Merk | TIMMY |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Mededeling | TCP/IP/de bestuurder van WiFi /USB |
| Vertoningsgrootte | het scherm van de 2,8 duimkleur |
| Modelnummer | TM F620 |
|---|---|
| Gezichtscapaciteit | 3.000 |
| Gebruikerscapaciteit | 200.000 |
| Mededeling | TCP/IP/WiFi |
| Toegangsbesturingsinterface | De Output van het slotrelais/Alarmoutput |
| CPU | 1.2G Dual Core-WAPEN schors-A7 |
|---|---|
| NPU | 1.2G Dual Core-WAPEN schors-A7 |
| RAM | 256M DDR3L |
| ROM | 4G EMMC |
| Camera | 2MPHD kleurencamera, 2MP HD infraroodcamera, groot bereik dynamisch |
| CPU | MT6765 (G36), 8-core, 2,2 GHz |
|---|---|
| RAM&ROM | 4 GB RAM + 64 GB ROM (optioneel 6 + 128) |
| Schermgrootte | 5,0-inch high-definition hardscherm, resolutie (720*1280) HD |
| touchscreen | Capacitief scherm, Corning-glas van de vierde generatie, 5-punts aanraakbediening |
| Pixel | Voor 500WFF, achter 1300WAF |
| Vertoning | 4.3“ Capacitief LCD touch screen |
|---|---|
| Mededeling | TCP/IP, 485, WIFI |
| Gebruikerscapaciteit | 5000 (Facultatieve 20000) |
| Identificatiestijl | Zichtbare Lichte Gezichtserkenning, SPELD, gezichts & SPELDcombinatie, identiteitskaart (IC) |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Productartikel | De prikklok van de Face&vingerafdruk |
|---|---|
| Vertoning | het Scherm van 4,3 duimtft |
| Verifieer wijze | Gezicht, Vingerafdruk, Kaart, Wachtwoord |
| Gebruikerscapaciteit | 5.000 |
| Vingerafdruk/Kaart/Wachtwoordcapaciteit | 5000 |
| Productnaam | Al dynamische gezichtsherkenning tijdregistratie toegangscontroleterminal |
|---|---|
| scherm | 5,0 inch, HD 1280*720, capacitief touchscreen |
| CPU, NPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7, 600G (0,6T) |
| RAM, ROM | 256 MB DDR3; eMMC-flitser 4 GB |
| Gezichtscapaciteit | 5000 |
| Productnaam | Het Toegangsbeheer van het gezichtsaftasten |
|---|---|
| Vertoning | Het 10,1 Duimscherm |
| Communicatie manier | TCP/IP, WIFI, USB |
| Besturingssysteem | Linux 3,1 |
| Controlewijze | gezicht, vingerafdruk, rfid kaart, speld. |
| Vingerafdrukcapaciteit | 3000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 200000 |
| Wachtwoordcapaciteit | 3000 |
| Vertoningsgrootte | het de Kleurenscherm LCD van 2,4 duimtft |
| Toegang Contr | De Output van het slotrelais/Alarmoutput/Uitgangsknoop/Deursensor |