| Vertoning | het de kleurenscherm van 2,8 duimtft |
|---|---|
| Software | Lokale Bureaubladtoepassing en Wolkentoepassing |
| Vingerafdrukcapaciteit | 3000 |
| RFID-Kaartcapaciteit | 3000 |
| Mededeling | TCP/IP/USB Pen Drive |
| Gezichtscapaciteit | 3.000 |
|---|---|
| Vingerafdrukcapaciteit | 3.000 |
| Verslagcapaciteit | 200.000 |
| Vertoningsgrootte | 2,8 Duimkleur LCD |
| Mededeling | TCP/IP/WiFi/Wiegand /USB |
| Vingerafdrukcapaciteit | 3000/5000 (facultatief) |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 200000 |
| Wachtwoordcapaciteit | 3000/5000 (facultatief) |
| Vertoningsgrootte | het de Kleurenscherm LCD van 2,4 duimtft |
| Toegang Contr | De Output van het slotrelais/Alarmoutput/Uitgangsknoop/Deursensor |
| Productnaam | HF6 Draagbaar handheld Android-gezichtstijdregistratieapparaat |
|---|---|
| RAM&ROM | 4 GB RAM + 64 GB ROM (optioneel 6 + 128) |
| Schermgrootte | 5,0-inch high-definition hardscherm, resolutie (720*1280) HD |
| Simkaarttype | Dubbele Nano-simkaarten (4G-compatibel met alle netwerken) |
| Netwerkmodus | GSM, CDMA, WCDMA, EVDO, TD-SCDMA, TDD/FDD-LTE |
| Het Type van tijdkaart | Wekelijks |
|---|---|
| Reserveaccu | Facultatief |
| Tijdnauwkeurigheid | ±3s per week |
| Talen | Italiaans/Spaans/Engels /Korean/Turks/Japanner/enz. |
| LCD Vertoning | JA |
| Het Type van tijdkaart | Wekelijks |
|---|---|
| Reserveaccu | Facultatief |
| Tijdnauwkeurigheid | ±3s per week |
| Talen | Italiaans/Spaans/Engels /Korean/Turks/Japanner/enz. |
| LCD Vertoning | JA |
| Productartikel | De prikklok van de Face&vingerafdruk |
|---|---|
| Vertoning | het Scherm van 4,3 duimtft |
| Verifieer wijze | Gezicht, Vingerafdruk, Kaart, Wachtwoord |
| Gebruikerscapaciteit | 5.000 |
| Vingerafdruk/Kaart/Wachtwoordcapaciteit | 5000 |
| Vertoning | 2.4 TFT-Kleur LCD |
|---|---|
| Verifieer wijze | Vingerafdruk, Kaart, Wachtwoord |
| Facultatieve Functies | Reservebattery/ic/gprs/3g/4g |
| Biometrische meting | vingerafdruk |
| Mededeling | TCP/IP, Wifi, RS485, USB-Lijn, USB Pen Driver |
| Vertoning | 2.4 TFT-Kleur LCD |
|---|---|
| Verifieer wijze | Vingerafdruk, Kaart, Wachtwoord |
| Facultatieve Functies | Reservebattery/ic/gprs/3g/4g |
| Biometrische meting | vingerafdruk |
| Mededeling | TCP/IP, RS485, USB-Lijn, USB Pen Driver |
| Productnaam | Van de de Patrouillewacht 125KHZ van TIMMY Online GPS de Waterdichte Wacht Patrol Monitoring |
|---|---|
| Lees afstand | 35cm |
| Toepassing | Oliepijpleiding, Chemisch product, Mijnbouw Industy |
| Batterijtype | 3.7V navulbare lithiumbatterij |
| Batterijcapaciteit | mah 1.800 |