| Vingerafdrukcapaciteit | 3.000 |
|---|---|
| Nabijheidscapaciteit | 3.000 |
| Mifarecapaciteit | 3.000 |
| Transacties | 200.000 |
| vertoning | het de kleurenscherm van 2,8 duimtft |
| Gebruikerscapaciteit | 3,000/5,000 |
|---|---|
| Vertoning | de Vertoning van 2,8 duimtft |
| Verifieer wijze | Vingerafdruk, Kaart, Wachtwoord |
| Voltage/stroom | 9V 1A |
| Standaardmededeling | TCP/IP, USB-Bestuurder |
| vertoning | 2,4 Duim TFT LCD |
|---|---|
| Verifieer wijze | Vingerafdruk, Kaart, Wachtwoord |
| Vingerafdrukcapaciteit | 1000 |
| Verslagcapaciteit | 100.000 |
| Mededeling | USB, RS485, TCP/IP, u-Schijf, (Facultatieve) P2S |
| Vingerafdrukcapaciteit | 3.000 |
|---|---|
| Verslagcapaciteit | 200.000 |
| Het schermgrootte | 2,8 Duimkleur LCD |
| Talen | Italiaans/Spaans/Engels /Korean/Turks/Japanner/enz. |
| Toegangsbesturingsinterface | De Output van het slotrelais/Alarmoutput/Uitgangsknoop/Deursensor |
| Productartikel | De prikklok van de Face&vingerafdruk |
|---|---|
| Vertoning | 2.8inch TFT-het Scherm |
| Gebruikerscapaciteit | 3.000 |
| Vingerafdruk/Kaart/Wachtwoordcapaciteit | 3000 |
| Gezichtscapaciteit | 1000 |
| Vertoning | het de kleurenscherm van 2,8 duimtft |
|---|---|
| Software | Desktopsoftware en Web Gebaseerde Software |
| Vingerafdrukcapaciteit | 3000 (facultatieve 5000) |
| RFID-Kaartcapaciteit | 3000 (facultatieve 5000) |
| Mededeling | TCP/IP/USB Pen Drive |
| Kaartcapaciteit | 3.000 |
|---|---|
| Vingerafdrukcapaciteit | 3.000 |
| Verslagcapaciteit | 200.000 |
| Kleur | bruin |
| Mededeling | TCP/IP/RS485/WiFi/Wiegand /USB |
| Vertoning | 2.4 TFT-Kleur LCD |
|---|---|
| Verifieer wijze | Vingerafdruk, Kaart, Wachtwoord |
| Facultatieve Functies | Reservebattery/ic/gprs/3g/4g |
| Biometrische meting | vingerafdruk |
| Mededeling | TCP/IP, Wifi, RS485, USB-Lijn, USB Pen Driver |
| Productnaam | HF6 Draagbaar handheld Android-gezichtstijdregistratieapparaat |
|---|---|
| RAM&ROM | 4 GB RAM + 64 GB ROM (optioneel 6 + 128) |
| Schermgrootte | 5,0-inch high-definition hardscherm, resolutie (720*1280) HD |
| Simkaarttype | Dubbele Nano-simkaarten (4G-compatibel met alle netwerken) |
| Netwerkmodus | GSM, CDMA, WCDMA, EVDO, TD-SCDMA, TDD/FDD-LTE |
| Identificatiestijl | Vingerafdruk, Gezicht, Identiteitskaart, SPELD |
|---|---|
| Het scherm | 2,8-duim TFT-het kleurenscherm |
| Identificatiesnelheid | ≦1.0s |
| Gezichtscapaciteit | 1.000 |
| Vingerafdruk/Kaart Pin Capacity | 5.000 |