| Verpakking Details | Doos |
|---|---|
| Levertijd | 7-14 |
| Betalingscondities | D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 500/DAG |
| Gebruikerscapaciteit | 50.000 |
|---|---|
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Vertoningsgrootte | 4,3 Duimips Touch screen |
| Kaartsteun | IC/ID |
| Erkenning DistanceDistance | 0.52.5m |
| Gebruikerscapaciteit | 5.000 |
|---|---|
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Vertoningsgrootte | 8 duimips touch screen |
| Kaartsteun | (Facultatief) IC/ID/ |
| Erkenning DistanceDistance | 0.8m3m |
| Materiaal van de schaal | Behuizing van aluminiumlegering (wandmontage en poortbeugels optioneel) |
|---|---|
| CPU | RK3568, quad-core ARM Cortex-A55-architectuur, hoofdfrequentie 1,8 GHz |
| GPU | Mali-G52-2EE |
| NPU | 0,8T rekenkracht |
| RAM | 2GB DDR4 (standaard)/uitbreidbaar |
| Verpakking Details | Doos |
|---|---|
| Levertijd | 7 |
| Betalingscondities | D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 500/DAG |
| Plaats van herkomst | SHENZHEN |
| Verpakking Details | Doos |
|---|---|
| Levertijd | 3-7 |
| Betalingscondities | D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 500/DAG |
| Document | SI-C156 Android 15.6″ Fac...2.docx |
| Productnaam | AI de Machine van de Gezichtsopkomst |
|---|---|
| Controle | Dynamische gezichtserkenning, rfid kaart, speld |
| Toetsenbord | aanrakingstoetsenbord |
| vertoning | het 5 duim hd touche screen, 200W-infrared leeft camera's |
| Gezicht Resiter | norm 5000, (facultatieve 10000/50000) |
| Gezichtscapaciteit | 3.000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 3.000 |
| Transacties | 1.000.000 |
| Vertoningsgrootte | 2,8 duimhd Capacitief Touch screen |
| Toegangsbesturingsinterface | De Output van het slotrelais/Alarmoutput/Uitgangsknoop/Deursensor |
| Type | De biometrische Machine van de Tijdopkomst met Kaartlezer |
|---|---|
| Biometrische meting | Gezichtserkenning/Vingerafdrukscanner |
| Vertoning | 4 duimtouch screen |
| Mededeling | TCP/IP, USB, WIFI |
| Garantie | Één Jaar Garantie |
| Gezichtscapaciteit | 1,0000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 1000,000 |
| Transacties | 1.000.000 |
| Vertoningsgrootte | 4,3 duimhd Touch screen |
| Toegangsbesturingsinterface | De Output van het slotrelais/Alarmoutput/Uitgangsknoop/Deursensor |