| Gezichtscapaciteit | 1.000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 5.000 |
| Transacties | 300.000 |
| Vertoningsgrootte | de Kleur LCD van 2,8 duimtft |
| Mededeling | TCP/IP/WiFi/Wiegand Input/Output |
| Vertoning | 5 duimhd Touch screen |
|---|---|
| Software | Desktopsoftware en Webserver-Software |
| Logboekcapaciteit | 1.000.000 |
| Kaart | Norm met Identiteitskaart (IC-de kaart is facultatief) |
| Mededeling | Wifi/TCP/IP/USB Pen Drive |
| Identificatiestijl | Gezicht, Vingerafdruk, identiteitskaart, Wachtwoord, Palm |
|---|---|
| Mededeling | USB, TCP/IP, RS485, (FACULTATIEF) WIFI |
| Gezichtscapaciteit | 1.000 |
| Vingerafdruk/Kaart Pin Capacity | 3.000 |
| Verslagcapaciteit | 100.000 |
| Gezichtscapaciteit | 10000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 1000000 |
| Wachtwoordcapaciteit | 10000 |
| Vertoningsgrootte | het Scherm LCD van de 5 duimhd TFT Kleur |
| Toegang Contr | De Output van het slotrelais/Alarmoutput/Uitgangsknoop/Deursensor |
| Het scherm | 5-duim IPS HD Touch screen |
|---|---|
| Identificatiewijze | 1: N, 1:1 |
| Identificatiesnelheid | ≦0.2s |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 5.000 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Productnaam | Slimme Toegangsbeheermachine |
|---|---|
| Identificatiewijze | RFID-Kaart, gezicht, Speld |
| Erkenningssnelheid | binnen 0.2s |
| Identificatiehoeveelheid | 5 users/1-gebruiker |
| Camera | 200W kleurrijk breed dynamisch bereik |
| Specicaleigenschap | IP65/67 waterdicht |
|---|---|
| Mededeling | TCP/IP, Wifi, USB-Bestuurder |
| Vertoning | 5 duimhd Touch screen |
| Verifieer wijze | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Voltage/stroom | 12V 1A-5A |
| Mededeling | TCP/IP, Wifi, USB-Bestuurder |
|---|---|
| vertoning | het Touche screen van 4,3 duimtft |
| Voltage/stroom | 12V 1A |
| Verifieer wijze | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Gebruikerscapaciteit | 10,000 |
| Gebruikerscapaciteit | 10.000 |
|---|---|
| Gezichtscapaciteit | 10.000 |
| Kaartcapaciteit | 10.000 |
| Transacties | 1.000.000 |
| Vertoningsgrootte | 4,5 duimhd Capacitief Touch screen |
| Het scherm | 5-duim HD 720P IPS Touch screen |
|---|---|
| OS | Linux-Systeem |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 5,000 (Facultatieve 50.000) |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Vingerafdrukcapaciteit | 10.000 |