| Vertoning | 4,3-duim Capacitief LCD Touch screen |
|---|---|
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | Standard 5.000 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Identificatiesnelheid | minder dan 0.2s |
| verificatie modus | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| vertoning | 4,3 Duimips Touch screen |
|---|---|
| Verifieer wijze | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | Standard 5000, facultatieve 20000 |
| Verslagcapaciteit | 1000,000 |
| Mededeling | USB, RS485, TCP/IP, u-Schijf, (Facultatieve) WFII |
| vertoning | 5 duimips Touch screen |
|---|---|
| Verifieer wijze | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | Standard 5000, facultatieve 20000 |
| Verslagcapaciteit | 1000,000 |
| Mededeling | USB, RS485, TCP/IP, u-Schijf, (Facultatieve) WFII |
| Camera | 200W pixel hd kleurencamera, de Infrarode camera van 100W |
|---|---|
| Vertoning | 4.3 " duim Capacitief LCD touch screen |
| Mededeling | TCP/IP, WIFI, USB |
| Leiden | LEIDEN Dubbel hoge machts infrarood licht |
| Resolutie | 800*480 |
| Identificatiewijze | 1: N, 1:1 |
|---|---|
| Het scherm | 5-duim IPS Touch screen |
| Identificatiesnelheid | ≦0.2s |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 5.000 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Identificatiewijze | 1: N, 1:1 |
|---|---|
| Het scherm | 5-duim IPS Touch screen |
| Identificatiesnelheid | ≦0.2s |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 5.000 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Het scherm | 5-duim HD 720P IPS Touch screen |
|---|---|
| Identificatiewijze | Gezicht/Fingerprint/PIN/Card/combination |
| Speciale Eigenschappen | Motieopsporing, HD-Touch screen, de Kleurencamera van HD, Nachtvisie |
| Vingerafdrukcapaciteit | 10.000 |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 5,000 (Facultatieve 20,000/50,000) |
| Identificatiewijze | 1: N, 1:1 |
|---|---|
| Het scherm | 5-duim IPS Touch screen |
| Identificatiesnelheid | ≦0.2s |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 5.000 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Productnaam | Gezichtsopkomstapparaten |
|---|---|
| Identificatiewijze | gezicht, speld, rfid, qr code |
| Gezichtscapaciteit | 5000 (facultatieve 20000) |
| Kaartcapaciteit | 5000 |
| Camera | 200W kleurrijk breed dynamisch bereik |
| Vertoning | 5 duimhd Touch screen |
|---|---|
| Software | Desktopsoftware en Webserver-Software |
| Logboekcapaciteit | 1.000.000 |
| Kaart | Norm met Identiteitskaart (IC-de kaart is facultatief) |
| Mededeling | Wifi/TCP/IP/USB Pen Drive |