| Vertoning | 2,8-duim Capacitief LCD Touch screen |
|---|---|
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | 5.000 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Identificatiesnelheid | minder dan 0.2s |
| verificatie modus | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Het scherm | 5-duim HD 720P IPS Touch screen |
|---|---|
| Identificatiewijze | 4 in: Gezicht/Fingerprint/PIN/Card/combination |
| OS | Linux-Systeem |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 5.000 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Productnaam | Slimme Toegangsbeheermachine |
|---|---|
| Identificatiewijze | RFID-Kaart, gezicht, Speld |
| Erkenningssnelheid | binnen 0.2s |
| Identificatiehoeveelheid | 5 users/1-gebruiker |
| Camera | 200W kleurrijk breed dynamisch bereik |
| Cpu | 1.2G Dual Core-WAPEN schors-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Camera | De kleurenwdr camera van 2MP hd, de Infrarode camera van 200W |
| RAM/ROM | 256M Ddr; 4G EMMC |
| vertoning | 4.3“ Capacitief LCD touch screen |
| Het scherm | 8-duim HD IPS Touch screen |
|---|---|
| Identificatiewijze | 1: N, 1:1 |
| Identificatiesnelheid | ≦0.2s |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 50.000 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| vertoning | 8 duimips touch screen |
|---|---|
| Verifieer wijze | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | Standard 5000, facultatieve 20000 |
| Verslagcapaciteit | 1000,000 |
| Mededeling | USB, RS485, TCP/IP, u-Schijf, (Facultatieve) WFII |
| vertoning | 8 duimips touch screen |
|---|---|
| Verifieer wijze | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | Standard 5000, facultatieve 20000 |
| Verslagcapaciteit | 1000,000 |
| Mededeling | USB, RS485, TCP/IP, u-Schijf, (Facultatieve) WFII |
| vertoning | 8 duimips touch screen |
|---|---|
| Verifieer wijze | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | Standard 5000, facultatieve 20000 |
| Verslagcapaciteit | 1000,000 |
| Mededeling | USB, RS485, TCP/IP, u-Schijf, (Facultatieve) WFII |
| Het scherm | 5-duim IPS Touch screen |
|---|---|
| Cameera | 200W pixel Dubbele Infrarode, Dubbele HD Camera |
| Identificatiewijze | 1: N, 1:1 |
| Identificatiesnelheid | ≦0.2s |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 5.000 |
| Het scherm | 5-duim IPS HD Touch screen |
|---|---|
| Identificatiewijze | 1: N, 1:1 |
| Identificatiesnelheid | ≦0.2s |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 5.000 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |