| Het scherm | 5-duim IPS Touch screen |
|---|---|
| Identificatiesnelheid | ≦0.2s |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 5,000 (Facultatieve 20,000/50,000) |
| RESOLUTIE | HD 720P |
| Productnaam | GezichtsToegangsbeheermachine |
|---|---|
| Identificatiewijze | gezicht, wachtwoord, kaart, qr code |
| Gezichtscapaciteit | 5000 (facultatieve 20000) |
| Kaartcapaciteit | 5000 |
| Camera | 200W kleurrijk breed dynamisch bereik |
| Het scherm | 5-duim HD 720P IPS Touch screen |
|---|---|
| OS | Linux-Systeem |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 5,000 (Facultatieve 50.000) |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Vingerafdrukcapaciteit | 10.000 |
| Het scherm | 5-duim HD 720P IPS Touch screen |
|---|---|
| Identificatiewijze | 4 in: Gezicht/Fingerprint/PIN/Card/combination |
| OS | Linux-Systeem |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 5.000 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Het scherm | 4.3“ IPS 272*480 Touch screen |
|---|---|
| Controletype | Gezicht, Vingerafdruk, Kaart, Wachtwoord |
| Identificatiewijze | 1: N, 1:1 |
| Identificatiesnelheid | ≦0.2s |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 5.000 |
| Het scherm | 5-duim HD IPS Touch screen |
|---|---|
| Identificatiewijze | 1: N, 1:1 |
| Identificatiesnelheid | ≦0.2s |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 5.000 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Het scherm | 8-duim HD IPS Touch screen |
|---|---|
| Identificatiewijze | 1: N, 1:1 |
| Identificatiesnelheid | ≦0.2s |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 50.000 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Cpu | 1.2G Dual Core-WAPEN schors-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6t |
| RAM | 256M Ddr; |
| ROM | 4G EMMC |
| Gebruikerscapaciteit | 15000 (Facultatieve 50000) |
| Identificatiestijl | Gezicht, SPELD, gezichts & SPELDcombinatie, RFID |
|---|---|
| Het scherm | 4,3-duim Elektronisch Capacitief Touch screen |
| Resolutie | 800*480P |
| Erkenning | Van het werknemersnaam en aantal erkenningen |
| Camera | 100W Infrared Camera; 100W infraroodcamera; 200W Pixel HD Colorful Camera 20 |
| Productnaam | Gezichts de Opkomstsysteem van het ErkenningsToegangsbeheer |
|---|---|
| vertoning | 5,0 Duim, HD 720*1280, Capacitief Touch screen |
| Gezichtscapaciteit | 5000 (facultatieve 50000) |
| De nauwkeurigheid van de gezichtserkenning | 99.70% |
| Voeding | 12V gelijkstroom |